Gino i Suzi. Kucharze - zdjęcie Gino i Suzi. Kucharze - zdjęcie Gino i Suzi. Kucharze - zdjęcie Gino i Suzi. Kucharze - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

9,5 / 10

Gino i Suzi. Kucharze

Krótki opis spektaklu - piórem jego Twórców:

Gino i Suzi, sympatyczna komediowa para, powraca tym razem jako szefowie kuchni! W ich wytwornej restauracji gotuje się w rytmie swingu, aby zadowolić wymagające podniebienia gości. Jednak pewnego dnia, jak to czasami bywa, czar doskonałej kuchni pryska. Nowe, zaskakujące w swoim pojawieniu się zamówienie, choć z pozoru proste, staje się dla nich prawdziwym wyzwaniem. Kolejne próby ratowania potrawy kończą się fiaskiem, a wszystko zmierza do kulinarnej klęski. Czy wyjdą cało z tych zmagań i co uratuje ich od gastronomicznej kompromitacji? Komediowy galimatias pełen gagów, zabawnych zawirowań, wykwintnych dań, smaków, zapachów, dźwięków i kolorów trzyma widza przyklejonego do patelni, aż do samego końca.

Na scenie występuje Agnieszka Cianciara-Fröhlich , Jonathan Fröhlich .

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Reżyseria: Agnieszka Cianciara – Fröhlich

Występuje: Trupa Komedianty

Obsada:

Agnieszka Cianciara –Fröhlich

Jonathan Fröhlich

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl dla dorosłych i dzieci. Zabawny, fajnie zagrany. To był dobry czas.

  a......@gm...il.com / 06 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Spekakl bardzo dobry, faktycznie rozrywka familijna, z naciskiem na rodziny z dziećmi.. Trochę brakowało mi w opisie takiej informacji - sztuka to pantomima, a nie klasyczna komedia jakiej się spodziewałem. Niemniej gra aktorska jak zwykle na wysokim poziomie i na pewno wrócimy na Praska 52 :)

  ol.....@gm...il.com / 21 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniała teatralna przygoda dla całej rodziny. Spektakl zachwycił zarówno rodziców, jak i naszych synów - 18 -latka i 10-latka. Polecamy!!!

  dy.....@la...wa.pl / 11 października 2020

Teatr Praska 52 - Adres i dojazd

ul. Praska 52
Kraków

http://www.teatrpraska52.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.