Teatr Telewizji - zdjęcie Teatr Telewizji - zdjęcie Teatr Telewizji - zdjęcie

Średnia ocena

29 oddanych głosów
45 zainteresowanych osób

8.1 / 10

Teatr Telewizji

8.1/ 10

Teatr Telewizji to komedia sensacyjna. Losy bohaterów poprzednich dwóch spektakli Krzysztofa Niedźwiedzkiego: Atramentu dla leworęcznych i Świętych tego tygodnia stają się niespodziewanie dla nich samych podstawą scenariusza jednego z odcinków telewizyjnego serialu kryminalnego – odcinka, który transmitowany jest tym razem na żywo.

W spektaklu tym mamy z jednej strony sensacyjną i zagadkową fabułę, z drugiej potężną dawkę humoru, który skutecznie rozbraja narastającą atmosferę grozy, z trzeciej zaskakujące zakończenie..

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Tekst i reżyseria: Krzysztof Niedzwiedzki

Muzyka: Jerzy Zającz

Opinie naszych widzów (8)

 • 10.0/ 10

  Spektakl i gra aktorów godne najlepszych scen teatralnych w stolicy. Niczym nie ustępuje renomowanym teatrom. Dziwi mnie mała liczba widzów, zbyt mała cena za bilet. Chyba zawodzi marketing bo moim zdaniem do tego teatru powinny walić tłumy nie mniejsze niż do Polonii, Kwadratu a nawet do Starego. Zrobić bowiem dobrą komedię jest o niebo trudniej niż psychologiczną tragedię o polityce... a ta sztuka KTO się udała. Polecam. Iza Z.

  iz.....@on...et.pl / 09 December 2017

 • 10.0/ 10

  Rewelacyjny mimo prostej formy.

  re.....@gm...il.com / 15 January 2017

 • 9.0/ 10

  Bardzo zabawny, lekki i przyjemny

  b......@gm...il.com / 18 November 2017

 • 9.0/ 10

  Świetny kontakt aktorów z widzem do tego pełny profesjonalizm. Bardzo kameralne miejsce. Polecam . Bardzo miło spędzony sobotni wieczór. Dziękuję !! :)

  rn.....@tl...en.pl / 06 November 2016

 • 9.0/ 10

  Dom wariatów to mało...

  bi.....@gm...il.com / 23 October 2016

Teatr KTO

Teatr KTO w Krakowie założony został w 1977 roku. Jego obecna siedziba znajduje się przy ul. Krowoderskiej w Krakowie. Pierwszym spektaklem zagranym przez Teatr KTO był „Ogród rozkoszy”. Teatr KTO uzyskał status teatru miejskiego w 2005 roku. Jego dyrektorem od samego początku jest Jerzy Zoń - polski reżyser i aktor teatralny.

Teatr KTO gra swoje spektakle na trzech scenach znajdujących się w różnych miejscach - w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA znajdującym się przy ul. Nadwiślańskiej 2-4, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA przy ul. Marii Konopnickiej 26 oraz na Scenie Politechniki Krakowskiej - w Teatrze ZALEŻNYM przy ul. Kanonicznej 1.

Teatr KTO w Krakowie jest teatrem niezależnym, który od 1985 roku uprawia sztukę uliczną nawiązującą do tradycji teatru jarmarcznego, kuglarskiego, wędrownego - jedną z jego głównych i najważniejszych scen są również przestrzenie plenerowe, czyli place i ulice Krakowa.

Repertuar Teatru KTO jest wyjątkowy, ponieważ Teatr KTO gra spektakle nie tylko typowo sceniczne, ale także plenerowe. W repertuarze Teatru KTO znajdują się przede wszystkim produkcje teatru, jednak na jego scenach zobaczyć możemy również spektakle gościnne. Spektakle grane w Teatrze KTO nawiązują wszystkim do sztuki współczesnej - niezwykle widowiskowej i emocjonalnej.

Teatr KTO to teatr jedyny w swoim rodzaju - gościł w ok. 250 miastach, w ponad 40 krajach, na 5 kontynentach. Teatr KTO ze swoimi spektaklami odwiedził m. in. Kolumbię, Meksyk, Brazylię, Tunezję, Iran, USA i prawie wszystkie kraje europejskie - wystawia swoje spektakle w wielu różnych miejscach na całym świecie.

Teatr KTO współtworzył również wielkie widowiska plenerowe, które dotyczyły najważniejszych wydarzeń w historii Europy m. in. “De la Revolution”, Lille 1989 - spektakl z okazji obchodów 200-lecia Rewolucji Francuskiej, ok. 21000 widzów; “Uchodźcy”, Lipsk 2009 – instalacja teatralna z okazji 20-lecia zburzenia Muru Berlińskiego, ok. 120.000 widzów oraz w historii Polski m. in. Vivat Academia, Kraków 2000 - widowisko plenerowe z okazji 600-lecia odnowienia Akademii Krakowskiej, ok. 2000 widzów; Kronika Polska, Kraków 2004 - przedstawienie z okazji wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, ok. 60.000 widzów;

Z Teatrem KTO w Krakowie współpracowało wielu wybitnych artystów. Muzykę do spektakli granych w Teatrze KTO komponowali m. in. Janusz Stokłosa, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Janusz Grzywacz, scenografię tworzyli m. in. Joanna Braun, Joanna Jaśko-Sroka, Krzysztof Tyszkiewicz, zaś w spektaklach występowali znani aktorzy m. in. Anna Dymna, Hanna Banaszak, Jerzy Trela, Jerzy Stuhr, Marek Kondrat, Wojciech Malajkat i wielu innych.

Teatr KTO był organizatorem 29. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie, realizuje również wiele projektów artystycznych, m. in. Noc Teatrów od 2007 roku oraz Noc Poezji od 2011 roku.

Bilety do Teatru KTO kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do godz. 16.00 w siedzibie teatru przy ul. Krowoderskiej 74 lok. 13, a także na godzinę przed każdym spektaklem w miejscu jego prezentacji.

Wejściówki do Teatru KTO również można kupić przez internet kilka godzin przed spektaklem dzięki portalowi www.eEwjsciowki.pl.

Adres i dojazd

http://teatrkto.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.3
Średnia ocena
Panowie rewelacyjni, spektakl widziałm już czwarty raz i wciąż bawi mnie do łez!
- Monika

24.02 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena

25.01 / 19:00

27.01 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.2
Średnia ocena
Fascynujące jak wiele treści można przekazać bez słów
- Mesalina

11.02 / 19:00

Gatunek: Pantomima
8.1
Średnia ocena
Spektakl rewelacyjny! dużo śmiechu i trafnych podsumowań. Chętnie poszłabym jeszcze raz
- Monika

10.02 / 19:00

Gatunek: Monodram
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.