Święci tego tygodnia - zdjęcie Święci tego tygodnia - zdjęcie Święci tego tygodnia - zdjęcie Święci tego tygodnia - zdjęcie Święci tego tygodnia - zdjęcie

Średnia ocena

53 oddanych głosów
36 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Święci tego tygodnia

8,0/ 10

Święci tego tygodnia. Komedia obyczajowa to przewrotna historia człowieka, który z powodu życiowych kłopotów znalazł się w sytuacji, gdy od jednego podpisu zależeć będą dalsze jego losy...

Marcin Niewiarowski sfrustrowany swoim dotychczasowym życiem trafia do gabinetu psychoanalityka, a ten próbując zdiagnozować jego przypadek wciąga go w szaloną opowieść o życiu. Wraz z bohaterem, odgrywanym na scenie po kolei przez wszystkich aktorów, wędrujemy przez kluczowe momenty jego pełnej absurdów historii.

To przewrotna i prześmieszna opowieść, w której współgrają: brawurowe tempo, aktorskie kreacje, błyskotliwy humor, niespodziewane zmiany ról i zwroty akcji.

Świeci tego tygodnia to uniwersalna opowieść o człowieku uwikłanym w życie pełne codziennych absurdów, nierozwiązywalnych problemów i groteskowych zdarzeń. A śmiech, który towarzyszy widzom od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu, rodzi na koniec refleksję… jak blisko nam do świata scenicznej kreacji.

Święci tego tygodnia to drugi po Atramencie dla leworęcznych spektakl zrealizowany w Teatrze KTO przez Krzysztofa Niedźwiedzkiego - autora tekstów satyrycznych, scenariuszy telewizyjnych i sztuk teatralnych; założyciela, twórcy tekstów i reżysera grupy kabaretowej Formacja Chatelet; współredaktora pisma humorystycznego "Nowy Pompon".

Na scenie występuje Jacek Buczyński, Norbert Burkowski, Paweł Rybak, Maciej Słota.

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

Tekst i reżyseria: Krzysztof Niedźwiedzki

Muzyka: Jerzy Zając

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl pełen absurdalnego humoru.

  vi.....@tl...en.pl / 26 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Bardzo mi i znajomym się podobał.

  ew.....@....pl / 15 października 2021

 • 10,0/ 10

  Co tu wiele pisać, wystarczy, że się idzie na spektakl Teatru Kto i sie już wie, że to będzie niezapomniany czas. Sztuka świetna z niebanalnym humorem, kto nie był, niech żałuje i kupuje bilety jak najszybciej.

  ew.....@in...ia.pl / 07 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo zabawny, jest w nim sporo żartów sytuacyjnych, moje oczekiwania zostały spełnione. Polecam od początku zwracać uwagę na każde zdanie wypowiadane przez aktorów, bo jest wiele nawiązań w późniejszym czasie.

  ka.....@gm...il.com / 07 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Znakomicie zagrana, prześmieszna i dająca do myślenia sztuka. Bardzo polecam!

  al.....@....pl / 09 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Widziałem Panów Aktorów już drugi raz. W recenzjach jestem kiepski więc, DOSKONAŁE. Temat jak i wykonanie, nie mogę dać mniej niż 10!

  os.....@gm...il.com / 07 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Uwielbiam spektakle napisane przez Niedźwiedzkiego. Bawią, wzbudzają refleksję, za każdym razem zadziwiają swoją pomysłowością. Uwielbiam aktorów, którzy już od lat współpracują z teatrem KTO, w szczególności Pawła Rybaka. Niesamowita gra aktorska, pełna dynamiki, realizmu, nieraz bawi do łez. Pozdrawiam!

  ka.....@gm...il.com / 10 czerwca 2018

 • 10,0/ 10

  Możliwość zobaczenia samych siebie w krzywym zwierciadle - możliwość zobaczenia swoich słabości, dziwactw, ciężkich doświadczeń losu, przywar czy podłości naszych czy innych ludzi, daje nam szansę pośmiania się z siebie i łagodniejszego spojrzenia na siebie i wszystko to co nas spotyka i doświadcza. Zycie jest jednak piękne.

  ar.....@gm...il.com / 28 stycznia 2018

 • 9,0/ 10

  podobał mi sie bardzo

  ja.....@....pl / 02 listopada 2021

 • 9,0/ 10

  Super relaks z nutą surrealizmu. Brawo!

  da.....@....pl / 07 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Ciekawa sztuka. Swietna gra aktorska. Super zabawa.

  rk.....@....pl / 27 kwietnia 2017

 • 8,0/ 10

  Dobry spektakl z dobrą obsadą, świetna akustyka, bardzo kameralna sala. No i przed spektaklem w cenie biletu kawa/herbata i ciasteczko.

  jz.....@tl...en.pl / 19 listopada 2017

 • 3,0/ 10

  Byłem na różnych komediowych spektaklach ale ten jest mierny, nawet mało śmiechu na widowni, szkoda czasu i pieniędzy. Teatr KTO niby nowy ładny a miejsca nienumerowane, ludzie lecą na łeb na szyję do wejścia, kiepsko jak na teatr, to nie koncert rockowy w plenerze.

  kr.....@pa...ak.com.pl / 17 października 2021

 • 3,0/ 10

  Poziom żartów w tym spektaklu jest naprawdę żenujący. Większości widowni zdecydowanie nie było do śmiechu oprócz części obsadzonej przez panie emerytki, którą śmieszył żart z "brzydkiej, grubej żony" (powtórzony chyba 10 razy) oraz to, że ktoś wypił swoje siki. Wymagającym widzom nie polecam, natomiast spektakl stanowi jakąś alternatywę dla powiedzmy, popołudnia z Polsatem.

  na.....@ya...oo.com / 22 listopada 2019

 • 3,0/ 10

  Humor taki raczej prosty... że ktoś powie słowo na d*, albo kogoś zwymyśla, albo, że nakrzyczy, albo, że chce dać w mordę... zaśmiałem się może ze trzy razy, liczyłem na coś bardziej inteligentnego...

  b......@gm...il.com / 19 listopada 2017

Teatr KTO - Adres i dojazd

ul. Zamoyskiego 50
Kraków

http://teatrkto.pl/

Kup bilet