Pamiętnik PUKa 2008-2015 - zdjęcie

Pamiętnik PUKa 2008-2015

Kabaret PUK zaprezentuje skecze i anegdoty z siedmiu lat działalności na polskiej scenie kabaretowej.

Pojawią się numery z każdego programu, ciekawostki z nimi związane, oraz skecze premierowe!

Kabaret PUK powstał w 2008 roku w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. W ciągu siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce – PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych - Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.

Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to, że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

W styczniu 2015 roku Kabaret PUK świętować będzie swoje siódme urodziny! Pojawią się na nich skecze z przeszłości, anegdoty, piosenki, a także goście specjalni – Kabaret Czesuaf, Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski (Kabaret Limo), Grzegorz Dolniak (TVP Rozrywka), Iza Kała (Same Baby – stand up), Krakowski Teatr Tańca oraz aktorzy Teatru KTO.

W spektaklu występuje Agata Słowicka, Karol Bulski, Tomasz Biskup , Alan Pakosz.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Reżyseria: Kabaret PUK

Teatr KTO - Adres i dojazd

http://teatrkto.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.