Jebudu - Kabaret PUK - zdjęcie

Jebudu - Kabaret PUK

Program wyłącznie dla widzów dorosłych

Jebudu to: seks, czarny humor i odważne sceny. Nie ucieka od mocnych, kontrowersyjnych żartów i tematów tabu...Kabaret PUK powstał w 2008 roku w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. W ciągu siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce – PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych - Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa.

Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to, że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.

W styczniu 2015 roku Kabaret PUK świętować będzie swoje siódme urodziny! Pojawią się na nich skecze z przeszłości, anegdoty, piosenki, a także goście specjalni – Kabaret Czesuaf, Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski (Kabaret Limo), Grzegorz Dolniak (TVP Rozrywka), Iza Kała (Same Baby – stand up), Krakowski Teatr Tańca oraz aktorzy Teatru KTO.

W spektaklu występuje Alan Pakosz, Tomasz Biskup , Agata Słowicka, Karol Bulski.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Reżyseria: Kabaret PUK

Teksty: Alan Pakosz, Tomasz Biskup

Teksty piosenek: Agata Słowicka, Karol Bulski

Tekst Piosenki bardzo kobiecej: Aneta Stokes

Muzyka: Karol Bulski

Opieka techniczna: Michał Próchniewicz

Teatr KTO - Adres i dojazd

http://teatrkto.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.