Iris i tęczowe drzewo (Teatr Figurki) - zdjęcie

Iris i tęczowe drzewo (Teatr Figurki)

Spektakl Teatru Figurki dla dzieci w wieku 5+.

Życie tęczowych elfów jest wspaniałe. Mieszkają na najpiękniejszym na świecie tęczowym drzewie, zajmują się zbieraniem i przechowywaniem kolorów, pięknymi strojami i muzyką. Wszyscy by tak chcieli. Wszyscy z wyjątkiem Iris.

Ją bardziej interesują dźwięki dochodzące z ciemnej dziupli i świat, który zaczyna się tuż za konarem tęczowego drzewa. Któregoś dnia drzewo zaczyna tracić kolory…

Żeby uratować swój świat Iris będzie musiała sprzeniewierzyć się wszystkim zasadom swojego klanu. Czy mała elfka podoła temu wyzwaniu?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr Figurki to scena dla najmłodszych Teatru Figur Kraków, krakowskich specjalistów w dziedzinie teatru cieni. Repertuar Figurek obejmuje spektakle dla maluszków od 1. roku życia (spektakle dla najnajów), przedszkolaków i młodszych uczniów. Teatr Figur to teatr plastyczny, ich główną formą wyrazu jest obraz, dlatego też spektakle figurkowe wyróżnia dbałość o estetykę, wysoka jakość warstwy plastycznej, muzycznej i wykonania. w Krakowie Teatr Figurki można zobaczyć na scenach Cricoteki, SCKM, NCK i KTO.

Czas trwania: 50 minut
Źródło zdjęcia: Andrzej Pietyra

Realizacja

Scenariusz i wykonanie: Dagmara Żabska

Reżyseria: Dagmara Żabska i Mateusz Przyłęcki

Scenografia: Ewa Woźniak

Muzyka: Tomasz Krzyżanowski

Produkcja: Marta Hankus

Teatr KTO - Adres i dojazd

ul. Zamoyskiego 50
Kraków

http://teatrkto.pl/

Kup bilet