Ewa Błachnio & Muzikanty - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

7,7 / 10

Ewa Błachnio & Muzikanty

7,7/ 10

Co powstanie, jeśli połączyć stand-up, piosenkę kabaretową i energetyczną osobowość sceniczną z trio grających na wszystkim, co im wpadnie w ręce muzyków? Ich Trzech, no i jeszcze Ona!

Ewa Błachnio & Muzikanty to prawdopodobnie jedyne tego typu zdarzenie na polskiej estradzie. Wraz z zakończeniem działalności Kabaretu Limo, Ewa postanawia połączyć swoje doświadczenia kabaretowe, teatralne i wokalne w ponad godzinnym

programie na pograniczu tych trzech światów. Zabawne monologi z powodzeniem przeplata szalenie różnorodną warstwą muzyczną i właściwym sobie byciem „tu i teraz” z publicznością.

Ewa Błachnio – aktorka kabaretowa (w latach 2000-2015 członkini kabaretu Limo) i dramatyczna (egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu przed komisją egzaminacyjną ZASP, styczeń 2014). Jako aktorka i asystentka reżysera współpracowała m.in. z gdyńską Sceną SAM i „sceną 21” Teatru Nowego w Krakowie. Obecnie związana z krakowskim teatrem „sztuka na wynos”, Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach. Poza działalnością teatralną nieprzerwanie związana z estradą (m.in.

występy stand-up’owe, kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie Muzikantów), ale spotkać ją można również w roli konferansjera, jak i w duetach kabaretowych (m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery, Kabaret na

żywo). Na falach RMF FM współtworzyła cotygodniową audycję satyryczną „Poliż temat”, w TVP2 była częścią obsady cyklicznego programu improwizowanego „I kto to mówi?”. Śpiewa (m.in. gościnny udział w „Projekcie Grechuta” zespołu Plateau), tańczy (VI edycja „Dancing with the Stars”) i gra w hokeja (lewa skrzydłowa i członkini zarządu Reprezentacji Artystów Polskich w Hokeja). A prywatnie? Dumna posiadaczka Harleya Davidsona! A jakże!

Muzikanty – autorski projekt teatralno-muzyczny, łączący w spektaklach muzykę na żywo, nowe technologie (live looping, projekcje, elementy mappingu scenicznego) i improwizowane uczestnictwo widzów.

Funkcjonując z powodzeniem w nurcie teatru ulicznego, równolegle występuje jako formacja muzyczna. W sposób raczej zabawny. Panowie mają we wspólnym dorobku siedem premier utrzymanych w konwencji teatru ulicznego, kilka widowisk site-

specific oraz Grand Prix na festiwalu... piosenki kabaretowej. Doliczyli się 17 krajów, w których występowali razem, kolejnych kilkunastu, w których osobno.

Teatr KTO - Adres i dojazd

http://teatrkto.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.