Minia-Tour. Muzyczne biuro podróży - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9,0 / 10

Minia-Tour. Muzyczne biuro podróży

"Piosenka jest dobra na wszystko" – mówił Jeremi Przybora, albo "...nie zapomnisz mnie, piosenka Ci nie da zapomnieć i tęsknić już będziesz ogromnie co noc, co dzień".

Chcemy Państwa przenieść w świat nierealny a równocześnie wzruszający, romantyczny, zabawny – a wszystko za sprawą piosenek i muzyki, która przecież otacza nas od narodzin, aż po grób. Zapraszamy na 80 minut relaksu i muzycznej podróży po świecie, bo jak mawiał Piotr Skrzynecki: "...jak się sami nie zabawimy, to nas nikt nie zabawi".

W spektaklu występują między innymi Tadeusz Zięba, Grzegorz Łukawski, Ewelina Cassette, Karolina Kazoń, Rafał Dziwisz, Katarzyna Zawiślak-Dolny.

Czas trwania: 80 minut

Realizacja

Koncepcja artystyczna i kierownictwo muzyczne: Halina Jarczyk

Zespół muzyczny: Michał Wierba (fortepian), Jacek Hołubowski (akordeon), Krzysztof Augustyn (kontrabas i gitara basowa), Bartłomiej Szczepański (drums) oraz Halina Jarczyk (skrzypce).

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  rewelacja !!!

  do.....@....pl / 17 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Byłyśmy z koleżanką zachwycone!!! Pani Monika Jarczyk cudowna! Stworzyła z zespołem piękny koncert. Pod każdym względem wspaniały - aktorsko, wokalnie, muzycznie!

  h......@gm...il.com / 04 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Poszedłem trochę na siłę, za namową mojej dziewczyny. Wyszedłem oczarowany. BRAWO! Śpiewający aktorzy to dużo więcej niż śpiewacy.....naprawę, niesamowite wrażenia. Polecam.

  ci.....@po...ta.onet.pl / 30 czerwca 2019

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie - Adres i dojazd

https://teatrwkrakowie.pl/

Kup bilet