Scena Mistrzów: Marek Piekarczyk - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Scena Mistrzów: Marek Piekarczyk

Charyzmatyczny wokalista, autor tekstów i muzyki - ma na koncie ponad 25 płyt, dwa i pół tysiąca koncertów, głównie w Polsce, ale także w USA, Kanadzie i wielu krajach Europy.

Jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w polskim rocku, fantastyczny frontman zespołu TSA, z którym w latach 80. podbił polską publiczność, zjawiskowy Jezus z rockowej opery "Jesus Christ Superstar" –

MAREK PIEKARCZYK - ponownie wystąpi na scenie Teatru Groteska!

Mówią o nim - wieczny hipis, przyjaźnie nastawiony do świata i ludzi.

Miał lata tłuste i chude, ale muzyka zawsze była dla niego najważniejsza. Do dziś fascynuje nieprzeciętnym głosem i wielkim wyczuciem muzycznym. Swoich fanów zdobył nie tylko poprzez znakomite wykonania przebojów, ale i tym, że nie ulegał modom. Dziś jego najpopularniejsze piosenki mają po kilka milionów odsłon na YouTube, a fanpage Piekarczyka śledzi blisko 200 tys. fanów.

Marek Piekarczyk, prawdziwa legenda polskiej muzyki, w Teatrze Groteska zaprezentuje to, co ma dla niego największe znaczenie - muzykę.

Scena Mistrzów Teatru Groteska zaprasza na koncert Marka Piekarczyka!

Źródło zdjęcia: fot. Jacek Balcewicz

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Głos Marka ten sam, nie zniszczony , z możliwościami , bez fałszu , chociaż na żywo. Ale ten repertuar ???!!! Czy został porzucony , bo zeszła cała energia , brzmiał b. smutno , a w tym jakby wypożyczonym stroju nie na miarę , próba tańca wyglądała ....... Chyba wystarczy. Potrzebny Marek na swoim miejscu od zaraz. Czyżby zespół wypalenia zawodowego ?

    br.....@....pl / 01 grudnia 2018

Teatr Groteska - Adres i dojazd

ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków

http://www.groteska.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.