Scena Mistrzów: Andrzej Grabowski, Żywot człowieka zabawnego - program kabaretowy - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

7,7 / 10

Scena Mistrzów: Andrzej Grabowski, Żywot człowieka zabawnego - program kabaretowy

Andrzej Grabowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów: aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny oraz wokalista. Występował w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, Starym Teatrze czy Krakowskim Teatrze Scena STU. Dziś najsilniej związany ze scenami warszawskimi, planami filmowymi i serialowymi. Talent komediowy Andrzeja Grabowskiego sprawił, iż zaczął on także występować na estradzie.

W programie kabaretowym „Andrzej Grabowski – Żywot człowieka zabawnego” w dowcipny sposób komentuje bieżące wydarzenia. Prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe. Wciela się przy tym w różne postaci, z czego najpopularniejszy jest góral specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład „Z Grabowskim po raju”. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

Na scenie występuje Andrzej Grabowski.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 3,0/ 10

    Kiepski jest ten "Kiepski". Raczej powinien sie skoncentrowac na aktorstwie zamiast podpinac sie pod kabaret opowiadaniem i na dodatek komentowaniem dowcipow na estradzie przez wieksza czesc wystepu.

    ja.....@....at / 12 maja 2019

Teatr Groteska - Adres i dojazd

ul. Skarbowa 2
Kraków

http://www.groteska.pl/

Kup bilet