Scena Mistrzów: Andrzej Grabowski & CEDURY - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,0 / 10

Scena Mistrzów: Andrzej Grabowski & CEDURY

Postaci Andrzeja Grabowskiego, wybitnego aktora teatralnego i filmowego, artysty kabaretowego oraz wokalisty, przedstawiać specjalnie nie trzeba.

"Cedury" to projekt muzyczny Andrzeja Grabowskiego i duetu producenckiego Cedury, w składzie: Piotr Krakowski (muzyka) i Wojtek Klimczyk (teksty).

Głównym założeniem tego duetu jest dobra piosenka z sensownym tekstem. Czerpiąc bogato z tradycji są zarazem otwarci na nowe brzmienia. Pracują nad projektem z Andrzejem Grabowskim, którego zapowiedzią jest singiel "Plaża plaża plaża", oprócz tego tworząc materiał dla zespołów Jutuber i Sztuczne Książki.

12.10.2019 to data szczególna, gdyż będzie to premierowy koncert piosenek Grabowskiego i Cedurów z pełnym, 4-osobowym zespołem, dowodzonym przez Piotra Krakowskiego.

Zapraszamy!

Na scenie występuje Andrzej Grabowski.

Źródło zdjęcia: fot. Bartek Sadowski

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Przeżyłem wspaniały wieczór forma organizacji widowiska rewelacyjna.tylko życzyć sobie dalszych podobnych widowisk warte wszystkich pieniędzy. Jeszcze raz gratulacje dla organizatorów .że umożliwili zobaczyć na żywo tak wspaniałego i wszechstronnie utalentowanego artystę jakim jest Pan Andrzej Grabowski

    dy.....@gm...il.com / 22 października 2019

  • 7,0/ 10

    Utwory poczatkowe spektaklu w stylu "biesiadnym" nie sa moimi oraz towarzyszacego mi meza ulubionymi. Szkoda ze na zakonczenie jeden z nich zostal powtorzony, gdyz srodkowa czesc wystepu byla calkiem sympatyczna.

    bp.....@gm...il.com / 13 października 2019

Teatr Groteska - Adres i dojazd

ul. Skarbowa 2
Kraków

http://www.groteska.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.