W moim magicznym domu... - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

9,2 / 10

W moim magicznym domu...

Najwspanialsze piosenki z repertuaru Hanny Banaszak i Krystyny Prońko, śpiewać będzie wokalistka o wspaniałym głosie Diana Kaczor. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ten niecodzienny koncert. Wykonanie bardzo trudnych utworów przez Dianą, zadowoli najbardziej wybredną publiczność.

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Przepiękny wokal i niezapomniane chwile, spędzone w Teatrze Cabaret. Artystka przeniosła nas w klimaty dawnych lat. Głos zjawiskowy, niebanalny. Nie brakowało wielu ciekawostek na temat życia Hanny Banaszak i Krystyny Prońko. Wystój teatru piękny, a obsługa bardzo miła. Kolacja podana po spektaklu bardzo smaczna, całość kolacji dopełniał pyszny czekoladowy torcik. Na pewno wrócę na inne programy, polecam wszystkim !

  e......@in...ia.pl / 11 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Kameralny lokal z klimatem. Sprawna obsługa, Świetny występ- wymagający repertuar piosenek Hanny Banaszak oraz Krystyny Pronko przeplatany ciekawostkami z życia Piosenkarek. Recital trwał około godziny a później pyszna kolacja. Polecamy - warto!

  ja.....@gm...il.com / 08 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Szanowni Państwo, klimatyczny lokal o nietuzinkowej aranżacji wnętrza, wspaniała atmosfera w trakcie koncertu, nadzwyczajna dbałość o gości przez Właścicieli i personel, bezpośrednie rozmowy z artystami, przesympatyczne relacje i komunikacja z pozostałymi Gośćmi po koncercie. Potrawy i napoje wyśmienite. Gorąco polecamy. Andrzej I Marianna

  wi.....@gm...il.com / 18 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Koncert świetny, piękne wykonanie, klimatyczne miejsce, dobre jedzonko. Bawiliśmy się super. Na pewno wrócimy

  iw.....@gm...il.com / 09 marca 2022

 • 7,0/ 10

  sympatycznie spedzony wieczor.....

  zo.....@gm...il.com / 08 kwietnia 2022

Teatr Cabaret w Krakowie - Adres i dojazd

Krakowska 5, Kraków

www.clubcabaret.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.