Big Band Dobczyce - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Big Band Dobczyce

Zaproszenie w podróż do czasów elegancji i zmysłowości, kiedy to rządziła muzyka swingowa, a największe hity miały wyraźną melodię i przystępny tekst. Wieczór standardów jazzowych z repertuaru takich gwiazd jak Frank Sinatra, Tony Bennett, Ella Fitzgerald, Diana Krall, Michael Buble.

Wystąpią:

- Big Band Dobczyce pod dyrekcją Ernesta Heksela

- Sylwia Stańczyk - wokal

Big Band Dobczyce to wyjątkowy zespół, który zrodził się z pasji do muzyki. Działający od 2008 roku, skupia w swoich szeregach 23 osoby, absolwentów akademii muzycznych i szkół artystycznych, nawiązując do tradycyjnych amerykańskich big bandów łączących potęgę brzmienia sekcji dętej z niezastąpioną sekcją rytmiczną. Zespół ten wykonuje na najwyższym poziomie repertuar rozrywkowy polski i zagraniczny. Wiele aranżacji pisanych jest specjalnie dla Big Bandu Dobczyce.

Kilkunastu muzyków z charyzmatycznymi wokalistami i band liderem, Ernestem Hekselem, na czele potrafi, poderwać publiczność do tańca, uderza energią i zachwyca solówkami!

🎤 Sylwia Stańczyk to wokalistka krakowska śpiewająca na niejednej scenie w Polsce ora zagranicą. Specjalizuje się w standardach jazzowych, utworach latino oraz repertuarze bossa novy. Występuje w duetach oraz większych składach. Na scenie muzycznej współpracuje z wieloma muzykami m.in. Tadeuszem Leśniakiem, Jarosławem Kagańcem ( duet " FRAGILE") , Jaremą Pogwizd , Wojciechem Wachułką czy Witkiem Wnukiem. Była gościem również zespołu Bill Streat Band na fetiwalu Summer Jazz Festival.

Wokalistka prezentuje jazz w czystej postaci. Jej koncerty są pełne pasji. Tym razem zapraszamy na propozycje z Big Bandem.

Teatr Cabaret w Krakowie - Adres i dojazd

Krakowska 5
31-062 Kraków

www.clubcabaret.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.