Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów

9,6 / 10

Królestwo - anatomia zdrady

Drodzy Widzowie, wielka rzecz: premiera!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na premierowe pokazy naszego najnowszego spektaklu pt. "Królestwo - anatomia zdrady". Mamy nadzieję, że przyjdziecie aby razem z nami uczestniczyć w tym nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące.

Mamy nadzieję, że po piątkowym spektaklu zostaniecie z nami chwilę dłużej aby uczcić premierowy pokaz spektaklu lampką wina.

OPIS SPEKTAKLU

tym razem w tej części oddajemy głos jednemu z autorów dzieł na podstawie których powstał spektakl.

Królestwo - anatomia zdrady

na podstawie 2 dramatów Williama S. i dwóch dramatów Juliusza S.

"Przyjdzie Wam słyszeć opowieść o czynach

Lubieżnych, krwawych i sprzecznych z naturą,

O ślepej zemście losu i przypadku,

śmierci zadanej zdradą lub przemocą,

Wreszcie o planach obróconych wniwecz,

które runęły na głowy swych twórców"

William Shakespeare

Do zobaczenia!

Teatr Bez Rzędów

W spektaklu występują między innymi Katarzyna Gołąb, Bartłomiej Olszewski, Jakub Popławski, Łukasz Pracki, Jakub Sochacki, Lech Walicki.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: fot. Krzysztof Rzepecki

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Polecam

  no.....@gm...il.com / 05 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Atrakcyjne widowisko, także dla wymagających odbiorców..

  po.....@gm...il.com / 03 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny. Wbija w fotel, zostawia wrażenie na długo. Doskonała, klimatyczna gra aktorska, światła i oprawa, ogólny klimat zarówno przedstawienia jak i samego teatru nie pozostawia złudzeń - to był udany wieczór.

  ku.....@gm...il.com / 03 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawy spektakl wykorzystujący wątki z czterech sztuk Szekspira i Słowackiego. Scenografia jest prosta i dobrze przemyślana, świetnie współgra z przejściami między dramatami. Rewelacyjnie wykorzystany motyw wizyty aktorów w Hamlecie by spleść całość. Naprawdę warto zobaczyć.

  Di.....@gm...il.com / 25 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo polecam! Prawdziwa przyjemność obcowania ze sztuką, czekam na kolejne premiery :-) Brawa dla reżysera, aktorki i aktorów. Jestem też pod wrażeniem scenografii i tego, jaką odegrała rolę, szczególnie Ofelii ;-) wygrana partia!

  jo.....@gm...il.com / 25 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Świetna gra aktorska, wspaniałe wejście w role każdej z postaci. Ci ludzie zrobili na mnie ogromne wrażenie. Cieszy doświadczenie, że są osoby którym pozornie tak łatwo przychodzi wcielenie się w króla, mordercę i zdrajczynię;) Scenografia i kostiumy choć skromne to świetnie skrojone i idealnie wkomponowujące się w spektakl, na dodatek podlegające ciągłym modyfikacjom. Wszystko to niesamowicie współgrało z klasyczną sztuką i klasycznym teatrem. Piękno i kontrast czerni z bielą nie pozwalał oderwać oczu. Połączenie 4 sztuk dość karkołomne i choć osobiście trochę się pogubiłem w szczegółach to pomimo wszystko nie traciło się głównej idei. Polecam osobom które cenią dobry teatr i duże wyzwania sceniczne.

  ja.....@....pl / 03 lutego 2020

Teatr Bez Rzędów - Adres i dojazd

Krakowska 13
31-062 Kraków

http://www.teatrbezrzedow.pl/

Kup bilet