Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy - zdjęcie Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy - zdjęcie Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy - zdjęcie Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy - zdjęcie Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy - zdjęcie Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,0 / 10

Grasz Bór Festiwal 2021: Karnet 3-dniowy

Grasz Bór! Grasz Bór?? Ja - gram! Ty - grasz! On, Ona, Ono - gra! Wszyscy Oni grają!! Grajmy więc i grajcie!! We wszystkich koniugacjach, deklinacjach i językach. Na chwałę ptactwa i wszelkiego leśnego stworzenia. Niech Bór zagrzmi muzyką!

PRZED NAMI III EDYCJA

Co nas czeka? Jak zwykle duuużo dobrej muzyki "od Sasa do lasa" - 23 koncertów plus sety djskie - co daje nam ok 30 godzin muzyki w trzy dni.

Jakiej? Oto harmonogram:

piątek - 6 sierpnia - start 17:30

Goofy Ginz

Vacek Bez Macek

Kraina Przyjemności

AnVision

Chmury

Swobodna

DECEADED

Mess Soundsystem - kolektyw DJ'ski

sobota - 7 sierpnia - start 16:00

MIR

Ziembul

Get Break

Fast Fingers

Harissa

Bajzel

Highsanity

Psychodela

Mess Soundsystem - kolektyw DJ'ski

niedziela - 8 sierpnia - start 13:00

Drużyna 10 Sedesów

Anna Mysłajek

The Side

Rock n Roll Rebels

Niesamowita Sprawa

IKSY

Neoklez

Kirszenbaum

Całą imprezę poprowadzi nietuzinkowy tercet konferansjerów z Teatru Bez Rzędów:

Grzegorz Eckert, Jakub Popławski i Jakub Sochacki

A wszystko to w niezwykle klimatycznej przestrzeni parku rozrywki Leśny Tabor (https://goo.gl/maps/JAVDGCS5a64WLjXA6) - w otoczeniu dzikiej przyrody, w samym środku prawdziwego lasu. Nic tylko wbijać z namiotem i kolekcjonować wrażenia.

Tymczasem rozpoczynamy przedsprzedaż karnetów 3-dniowych (start w piątek 6 sierpnia o 17:30, koniec - Bór jeden wie, w każdym razie nie wcześniej niż w niedzielę 8 sierpnia w nocy a nawet w poniedziałek rano - radzimy zadbać o urlop na ten dzień).

Co więcej - jak może zauważyliście - są one w dwóch wersjach cenowych: zwykłej - 70zł i tzw. "mecenas" - 100zł. Skąd się to bierze? Bardzo nam się marzy, żeby w tym roku stanęła nowa, lepsza scena w bardziej reprezentatywnym miejscu, co znacznie zwiększy komfort publiczności. Jak na oddolną inicjatywę są to już - przy innych kosztach koniecznych - trudne do udźwignięcia wydatki. To właśnie na ten cel pójdzie ta nadwyżka. Jeśli się uda - to w dużej mierze głównie dzięki Wam. Tak więc w tym roku każdy z Was może stać się Mecenasem GRASZ BORu - do czego nie tyle namawiamy co gorąco o to prosimy, bo gra warta jest świeczki 😉

UWAGA! Jedynie karnet uprawnia do rozbicia namiotu na polu namiotowym.

Z leśno-muzycznym pozdrowieniem

GRASZ BÓR!

Szczegóły na fb: @graszborfestiwal

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Zajebiście 😁

    pi.....@gm...il.com / 08 sierpnia 2021

Teatr Bez Rzędów - Adres i dojazd

Krakowska 13
31-062 Kraków

http://www.teatrbezrzedow.pl/

Kup bilet