Noce Waniliowych Myszy - „Elementarz Polskiego Patrioty Noce Waniliowych Myszy - „Elementarz Polskiego Patrioty Noce Waniliowych Myszy - „Elementarz Polskiego Patrioty

Średnia ocena

10 oddanych głosów

7,9 / 10

Noce Waniliowych Myszy - „Elementarz Polskiego Patrioty" (odc. 10)

Patriotyzm. Słowo, bez którego w ostatnim czasie nie może obyć się żadna polityczna dysputa. Wylewa się na nas z ekranowych telewizorów i sączy z radiowych głośników. Każdy, niemal jak w słynnej scenie z „Dnia świra”, stara się zawłaszczyć w całości jego znaczenie i pozbawić innych prawa do jego używania. Czym więc tak naprawdę jest prawdziwy patriotyzm i kogo można prawdziwym patriotą nazwać? Nad tym właśnie dumamy w jubileuszowym odcinku. Przedstawimy Wam 10. przykazań prawdziwego patrioty i wyjaśnimy sobie wszelkie wątpliwości. A zrobimy to oczywiście w naszym stylu – z komediowym zacięciem, fabularnym rozmachem i pełną energii muzyką na żywo.

Prosimy o wsparcie premiery: http://wspieramkulture.pl/projekt/1579-Premiera-10-odcinka-Nocy-Waniliowych-Myszy.

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle doskonały humor i fantastyczny klimat, niecierpliwie czekam na następne części

  m......@in...ia.eu / 28 marca 2018

 • 9,0/ 10

  Przedstawienie wypełnione humorem, dobrymi tekstami i aktorami. Gratulacje dla wszystkich!

  iz.....@gm...il.com / 06 czerwca 2018

 • 9,0/ 10

  Spektakl jedyny w swoim rodzaju. Intrygujący, ale zabawny.

  ha.....@....pl / 05 czerwca 2018

 • 2,0/ 10

  Jak ktoś podaje Ci zupę, to po pierwszej łyżce już wiesz, czy to jest dobra zupa. Tak samo mam z żartami w rzeczach, które z założenia maja być śmieszne. Pierwsza łyżka 10 odcinka smakuje gównem. W razie, jakby ktoś nie wiedział co właśnie zjadł to aktor trzymający łyżkę rzuca tekstem 'hahaha, to było gówno'. Tą bezczelność nawet szanuje, ale jak się kogoś karmi gównem, to stara się to zrobić tak, żeby nie wyszedł do ludzi cały usrany. Ja wyszedłem brudny. Mam wrażenie, że z ludźmi którzy rechotali na widowni bardziej śmieszyl i dziwił fakt, że w ogóle rozumieją żart niż jego sens. Festiwal kabaretowy w Opolu stoi przed tym czymś otworem. Czaicie, nie? Hehe Dupą.

  To.....@gm...il.com / 05 czerwca 2018

Teatr Barakah - Adres i dojazd

ul. Paulińska 28
31-065 Kraków

http://www.teatrbarakah.com/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.