Karnet na MYSZYFEST | 10-12 października - zdjęcie

Karnet na MYSZYFEST | 10-12 października

To już trzecia edycja MYSZYFEST.

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie trzy odcinki.

Tym razem pokażemy:

10 października 2019 o 21:00 - QUO VADIS Magiczny Prodiżu?

11 października 2019 o 21:00 - ELEMENTARZ POLSKIEGO PATRIOTY

12 października 2019 o 21:00 - BLACK SZCZYT

Noce Waniliowych Myszy to wybitni aktorzy z najlepszych krakowskich i polskich teatrów, to muzyka na żywo pisana przez Renatę Przemyk, to scenariusze młodych krakowskich scenarzystów, to w końcu niesamowite widowisko, na które niełatwo zdobyć bilety, ale gdy się je już zdobędzie, widza czeka wiele śmiechu, a przede wszystkim refleksji, bo na tym polega dobry kabaret, a takim jest projekt Teatru BARAKAH, który – wg Krzysztofa Orzechowskiego piszącego w „Dzienniku Teatralnym” – „nawiązuje do największych tradycji polskiego kabaretu z Zielonym Balonikiem i Piwnicą pod Baranami na czele”.

Polityka i sztuka, kultura i ekonomia, magia i religia, tu wszystko się ze sobą łączy i interferuje, tworząc wybuchową mieszankę, która w ocenzurowanym świecie pozwala na pokrzepiający oddech. Po ostatnim odcinku Andrzej Czapliński napisał: „Barakah i jego Noce... to dzisiaj jedyny tak mocny kabaret polityczny (…) w Polsce”.

W spektaklu występują między innymi Szymon Grzybek, Łukasz Szczepanowski, Rafał Kozok, Marcel Wiercichowski, Monika Kufel, Paweł Plewa, Dominik Stroka, Krzysztof Bochenek, Jan Mancewicz, Ana Nowicka, Bartłomiej Kwiatkowski, Bartosz Buława, Lidia Bogaczówna, Paweł Wolsztyński, Maciej Sajur.

Realizacja

autorzy: Amadou Guindo, Grzegorz Like, Dawid Barański

reżyseria: Ana Nowicka

muzyka: Renata Przemyk

scenografia i kostiumy: Monika

choreografia: Kasia Kleszcz

muzycy: Mikołaj Franczak, Karol Masternak, Filip Nowakowski

Teatr Barakah - Adres i dojazd

ul. Paulińska 28
31-065 Kraków

http://www.teatrbarakah.com/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.