Romanca - zdjęcie

Romanca

Bianka (Magdalena Walach) rozdarta jest pomiędzy dwoma adoratorami tryskającymi inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety – jak daleko posuną się mężczyźni?

Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna! Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika – aktora zakochanego w teatrze, choć najczęściej kojarzonego z filmem („Vabank”, ”Kingsajz”). Podwyższony poziom adrenaliny, zaskakująca akcja, prawda przekazu, o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie – niewątpliwie skłoniły autora do napisania sztuki innej niż wszystkie...

I udało się! Romanca to niezapomniana przygoda w teatrze, pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, niepozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.

To sztuka bliska człowiekowi i jego codziennym problemom, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś się podnieść? Jedynym wyzwoleniem staje się wtedy wędrówka w poszukiwaniu ukojenia do świata piękna. Czy ratunkiem okaże się kobieta, miłość, sztuka, a może prawda, prawda o sobie samym…?

„Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie…”

Doborowa obsada, ognisty ruch sceniczny Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz”, ”You Can Dance”), a także dopełniająca całości zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci.

Źródło zdjęcia: http://www.teatr-maly.pl

Obsada

Magdalena Walach

Paweł Okraska

Marcel Wiercichowski

Teatr Bagatela w Krakowie - Duża Scena - Adres i dojazd

Karmelicka 6, 31-128 Kraków

http://www.bagatela.krakow.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.