Postrzał - zdjęcie Postrzał - zdjęcie Postrzał - zdjęcie

Średnia ocena

42 oddanych głosów
54 zainteresowanych osób

9.2 / 10

Postrzał

Absurdalna historia biurowej rewolucji.

Kiedy strach zacznie podejmować decyzje za nas. Kiedy wyciągnie z nas zwierzę, by uwiązać je na smyczy. Wtedy pojawi się pragnienie buntu i zerwania łańcuchów. Przecież chciałoby się tak spontanicznie, w międzyczasie troszkę sobie pożyć.

Czas trwania: 95 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

Ingrid Lausund „Postrzał”

Reżyseria: Dariusz Starczewski

Tłumaczenie: Maria Fidala

Scenografia i kostiumy: Marta Dąbrowska-Okrasko

Muzyka: Mateusz Kobiałka

Światło: Marek Oleniacz

Opinie naszych widzów (21)

 • 10.0/ 10

  Dla Tych, którzy na bakier ze sztuka nie są, jak i dla Tych, którzy na nowo do niej powracają. Postrzał trafia do widza, gościa domu, kogoś jakby już mniej obcego. Trafia logicznie i konsekwentnie, nie pozbawiając słuchacza konspiracyjnego półuśmieszku.

  kr.....@gm...il.com / 24 June 2018

 • 10.0/ 10

  Fantastyczna gra aktorska a sztuka na najwyższym poziomie. Do tego ma się wrażenie, że jest się częścią tej korporacyjnej społeczności, kiedy odległość między widzem a aktorem praktycznie nie istnieje... Świetne miejsce i na pewno tu wrócę :-)

  do.....@in...ia.pl / 23 April 2018

 • 10.0/ 10

  sztuka na wynos za każdym razem zaskakuje bardziej. To była moja trzecia wizyta w kamienicy przy Starowiślnej 55 i ponownie wyszłam stamtąd absolutnie oczarowana. Nie ma drugiego takiego miejsca na mapie kulturalnej Krakowa. I nie chodzi tutaj wyłącznie o bardzo wysoki poziom artystyczny, jaki reprezentuje to miejsce, ale o jego magiczną atmosferę! "Postrzał" łączy w sobie intrygujący scenariusz z zachwycającą grą aktorską. Możliwość bardzo bliskiego "obcowania" ze sztuką sprawia, że odbieramy ją zupełnie inaczej... bardziej osobiście... jak gdybyśmy się stawali jej uczestnikami. Nie mogę się doczekać mojej kolejnej wizyty!

  ma.....@on...et.pl / 20 February 2018

 • 10.0/ 10

  fantastyczny spektakl, świetna atmosfera

  ma.....@gm...il.com / 16 January 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo miła, niepowtarzalna atmosfera miejsca.

  kr.....@st...el.pl / 14 December 2017

sztuka na wynos

"sztuka na wynos" to nazwa platformy artystycznej, która powstała z inicjatywy dwojga aktorów - Anki Graczyk i Darka Straczewskiego. Na działalność “sztuki na wynos” składa się kilka ważnych elementów - Scena Pokój - najmniejszy (pod kątem widowni) teatr repertuarowy Europy, teatr w drodze, a także treningi i coachingi aktorskie oraz warsztaty.

Siedziba "sztuki na wynos" oraz sama Scena Pokój znajdują się w pięknej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Starowiślnej 55.

"sztuka na wynos" ma jedną, ale za to niezwykle wyjątkową scenę - Scenę Pokój. Nazwa sceny nie jest jednak przypadkowa - scena ta mieści się w pokoju, który został magicznie przekształcony w teatr. Scena Pokój to niezwykle kameralne miejsce, o 13-trzynastu regularnych miejscach.

“sztuka na wynos” oferuje kilka znakomitych spektakli m. in. "Postrzał", "Nie budźcie mnie", "...i zawsze przy mnie stój", "Bliżej", "Trzy siostry".

"sztuka na wynos" swoich Widzów lubi nazywać Gośćmi i zaprasza ich do swojego niewielkiego świata przepełnionego szczerością. Świata, w którym można się naprawdę SPOTKAĆ. Nie tylko na spektaklu ale również na godzinę przed i do ostatniego Gościa po w kuchnioKAWIARNI

Aktorzy współpracujący ze "sztuką na wynos": Dagmara Bąk, Elżbieta Bielska, Ewa Błachnio, Karolina Chapko, Patrycja Dąbrowska, Urszula Grabowska, Anka Graczyk, Bohdan Graczyk, Michał Kitliński, Grzegorz Kliś, Paweł Okraska, Łukasz Pracki, Jakub Rędziak, Anna Siek, Dariusz Straczewski, Kamil Toliński.

Bilety na spektakle teatru "sztuka na wynos" kupić można przez internet za pomocą strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.

Wejściówki na spektakle teatru "sztuka na wynos" również kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl na kilka godzin przed spektaklem.

Adres i dojazd

ul. Starowiślna 55/6, 31-038 Kraków

https://sztukanawynos.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Dzieci bawiły się świetnie!!
- Ewelina

22.07 / 15:15

22.07 / 11:00

Gatunek: Dla dzieci
9.3
Średnia ocena
Spektakl prześmieszny. Genialny kontakt z publicznością, masa inteligentnych, niewulgarnych żartów. Polecam
- Radosław

22.09 / 20:00

22.09 / 18:00

Gatunek: Kabaret
8.8
Średnia ocena
Fascynujące jak wiele treści można przekazać bez słów
- Mesalina

22.08 / 20:00

23.08 / 20:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Pantomima
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.