Nie budźcie mnie - zdjęcie Nie budźcie mnie - zdjęcie Nie budźcie mnie - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów
24 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Nie budźcie mnie

By wiedzieć, że się spało trzeba się najpierw obudzić.

Śpij kochanie – mówią do siebie. A do was – nie budźcie mnie – każdy z osobna, bo rzadko kiedy mówią wspólnym głosem. Nie budźcie mnie – będziemy sobie śnić ten świat. Jeśli oko to zamek, a powieki to drzwi, zarygluję się za nimi przed tym światem złym.

Czas trwania: 100 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

Bogdan T. Graczyk „Nie budźcie mnie”

Reżyseria, muzyka, scenografia: Bogdan T. Graczyk

Światło: Tomasz Wentland, Marek Oleniacz

Opinie naszych widzów (6)

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, wspaniałe miejsce, doskonali aktorzy...

  do.....@in...ia.pl / 10 July 2018

 • 10.0/ 10

  Dobry spektakl, swietna aktorska gra. Miedzy zartamy i ironia można usłyszeć jaki czasami głęboki sens kryje sie w prostych rzeczach, akcjach i nawet literach. Czy ten sens jest tylko snem?

  ur.....@ma...il.ru / 25 April 2018

 • 10.0/ 10

  Nie jestem ekspertem teatralnym, Bałem się że nie zrozumiem "takiego" teatru. Okazało się że sztuka jest rewelacyjna... Owszem, musisz myśleć , ale to lepsze niż spektakl w którym "drzwi" odgrywają główną rolę...

  ol.....@in...ia.pl / 12 February 2018

 • 8.0/ 10

  Fajny!

  wa.....@gm...il.com / 31 May 2018

 • 8.0/ 10

  Kolejny znakomity tytuł w wykonaniu sztuki na wynos. Jak zawsze pod wrażeniem świetnej gry Anki i Darka. Dziękujemy za przemiły wieczór.

  jr.....@gm...il.com / 14 February 2018

sztuka na wynos

"sztuka na wynos" to nazwa platformy artystycznej, która powstała z inicjatywy dwojga aktorów - Anki Graczyk i Darka Straczewskiego. Na działalność “sztuki na wynos” składa się kilka ważnych elementów - Scena Pokój - najmniejszy (pod kątem widowni) teatr repertuarowy Europy, teatr w drodze, a także treningi i coachingi aktorskie oraz warsztaty.

Siedziba "sztuki na wynos" oraz sama Scena Pokój znajdują się w pięknej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Starowiślnej 55.

"sztuka na wynos" ma jedną, ale za to niezwykle wyjątkową scenę - Scenę Pokój. Nazwa sceny nie jest jednak przypadkowa - scena ta mieści się w pokoju, który został magicznie przekształcony w teatr. Scena Pokój to niezwykle kameralne miejsce, o 13-trzynastu regularnych miejscach.

“sztuka na wynos” oferuje kilka znakomitych spektakli m. in. "Postrzał", "Nie budźcie mnie", "...i zawsze przy mnie stój", "Bliżej", "Trzy siostry".

"sztuka na wynos" swoich Widzów lubi nazywać Gośćmi i zaprasza ich do swojego niewielkiego świata przepełnionego szczerością. Świata, w którym można się naprawdę SPOTKAĆ. Nie tylko na spektaklu ale również na godzinę przed i do ostatniego Gościa po w kuchnioKAWIARNI

Aktorzy współpracujący ze "sztuką na wynos": Dagmara Bąk, Elżbieta Bielska, Ewa Błachnio, Karolina Chapko, Patrycja Dąbrowska, Urszula Grabowska, Anka Graczyk, Bohdan Graczyk, Michał Kitliński, Grzegorz Kliś, Paweł Okraska, Łukasz Pracki, Jakub Rędziak, Anna Siek, Dariusz Straczewski, Kamil Toliński.

Bilety na spektakle teatru "sztuka na wynos" kupić można przez internet za pomocą strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.

Wejściówki na spektakle teatru "sztuka na wynos" również kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl na kilka godzin przed spektaklem.

Adres i dojazd

ul. Starowiślna 55/6, 31-038 Kraków

https://sztukanawynos.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Dzieci bawiły się świetnie!!
- Ewelina

22.07 / 15:15

22.07 / 11:00

Gatunek: Dla dzieci
9.3
Średnia ocena
Spektakl prześmieszny. Genialny kontakt z publicznością, masa inteligentnych, niewulgarnych żartów. Polecam
- Radosław

22.09 / 20:00

22.09 / 18:00

Gatunek: Kabaret
9.2
Średnia ocena
Niemal prywatny spektakl dla każdego! Niesamowita atmosfera, fantastyczny klimat! Wrócę tam!
- Krzysztof

15.07 / 20:30

Gatunek: Tragikomedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.