Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Krakowie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Kraków możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Kraków.

sztuka na wynos

ul. Starowiślna 55/6, Kraków

sztukę na wynos powołaliśmy do życia w 2012 roku. - Z potrzeby niezależności, podszeptu intuicji i zrządzeń losu. W ramach naszej działalności otworzyliśmy w 2013 roku Scenę Pokój – najbardziej kameralny teatr repertuarowy Krakowa, a prawdopodobnie Europy, a może i świata.
Na widowni naszej pierwszej sceny mamy 13 regularnych miejsc, skromną pulę dostawek, czasem poduch. W naszych przestrzeniach więcej jest na ścianach bieli niż teatralnej czerni. Jest u nas wyjątkowo kameralnie, przytulnie domowo, a przy tym profesjonalnie teatralnie. Chodzą słuchy, że ta mieszanka jest magiczna, ale sprawdźcie to sami zaglądając w nasze sztukonawynosowe progi w kamienicy przy ulicy Starowiślnej 55.
Można do nas przybywać już na godzinę przed spektaklem, zwiedzać i rozgaszczać się, tudzież skorzystać z oferty naszej kuchnioKAWIARNI, która otwarta jest też zawsze po spektaklu, do ostatniego Gościa i daje unikatową możliwość spotkania Was z nami.
Serdecznie zapraszamy, Anka Graczyk, Darek Starczewski – szefostwo snw.
sztuka na wynos oferuje kilka znakomitych spektakli m. in. "Postrzał", "Nie budźcie mnie", "...i zawsze przy mnie stój", "Bliżej", "Trzy siostry".
Aktorzy snw to m. in. Elżbieta Bielska, Ewa Błachnio, Anka Graczyk, Anna Siek, Joanna Stankiewicz, Kamil Toliński, Michał Kitliński, Paweł Okraska, Dariusz Starczewski, Bartek Mikulak
Bilety i wejściówki do “sztuki na wynos” w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar sztuka na wynos w Krakowie