Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

sztuka na wynos

ul. Starowiślna 55/6, 31-038 Kraków

"Sztuka na wynos" to nazwa grupy teatralnej, która powstała z inicjatywy dwóch aktorów - Anki Graczyk i Darka Straczewskiego. Na działalność “sztuki na wynos” składa się kilka ważnych elementów - Scena Pokój, teatr w drodze, a także treningi i coachingi aktorskie oraz warsztaty.
Siedziba teatru "sztuka na wynos" oraz sama Scena Pokój znajduje w mieszkaniu w centrum Krakowa przy ul. Starowiślańskiej 55/6.
Teatr "Sztuka na wynos" ma jedną, ale za to niezwykle wyjątkową scenę - Scenę Pokój. Nazwa sceny nie jest jednak przypadkowa - scena ta mieści się w zwykłym pokoju znajdującym się w mieszkaniu będącym siedzibą "sztuki na wynos". Scena Pokój to niezwykle kameralne miejsce, które jest w stanie pomieścić 13 widzów.
Spektakle Teatr “sztuka na wynos” to oferuje kilka znakomitych spektakli m. in. "Postrzał", "Nie budźcie mnie", "...i zawsze przy mnie stój", "Bliżej", "Trzy siostry".
Atmosfera panująca wokół Sceny Pokój porównywana jest do atmosfery panującej w pokoju, w którym zbiera się cała rodzina - podczas rodzinnego spotkania dzieciom każe się tańczyć, śpiewać recytować, zaś od siedzącej na wyciągnięcie ręki widowni płynie mnóstwo energii i szczerości. Teatr "sztuka na wynos" jest właśnie taką rodziną, która zaprasza wszystkich widzów do swojego niewielkiego świata.
Aktorzy należący do grupy "Sztuka na wynos" to Dagmara Bąk, Elżbieta Bielska, Ewa Błachnio, Anka Graczyk, Michał Kitliński, Paweł Okrasa, Anna Siek, Dariusz Straczewski, Kamil Toliński.
Bilety i wejściówki do Teatru “sztuka na wynos” w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar sztuka na wynos w Krakowie