Sextet czyli Roma I Julian - zdjęcie Sextet czyli Roma I Julian - zdjęcie Sextet czyli Roma I Julian - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów
210 zainteresowanych osób

7,9 / 10

Sextet czyli Roma I Julian

Czy on to już ON czy jeszcze ONA? Czy po zmianie płci nadal będą się w sobie kochać? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów in vitro można być ojcem i jednocześnie siostrą? Czy to w ogóle możliwe? W brawurowej komedii „Sextet czyli Roma i Julian” Krzysztofa Jaroszyńskiego - tak!!!

Współcześnie w Polsce. Klinika seksuologii. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi: Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian- kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy Mąż. Zapowiada rozwód i odebranie majątku. W tym samym czasie przy łóżku Juliana lamentuje Matka, wstrząśnięta decyzją syna. Podczas przypadkowego spotkania na korytarzu okazuje się, że Matkę Juliana i Męża Romy za młodu łączyła wielka miłość. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian mają się ku sobie…

Wartka akcja, dowcipne dialogi i zaskakujące rozwiązania to najkrótszy opis komedii „Sextet czyli Roma i Julian” w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego, z udziałem m.in. Hanny Śleszyńskiej i Pawła Wawrzeckiego.

Na scenie występują między innymi Olaf Lubaszenko jako Mąż, Bartłomiej Firlet jako Julian, Hanna Śleszyńska jako Matka, Elżbieta Zającówna jako Matka, Kamil Toliński jako Julian, Kamila Pieńkos jako Roma.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo polecam, Hania Śleszyńska była boska!

    bg.....@....waw.pl / 16 listopada 2016

  • 7,0/ 10

    Lekki, całkiem zabawny spektakl, aczkolwiek brakuje odrobiny lekkości i dynamiki.

    wo.....@....pl / 07 marca 2016

Studio Buffo - Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6, Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.