Zbigniew Zamachowski - recital laureata Studenckiego Festiwalu Piosenki - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,5 / 10

Zbigniew Zamachowski - recital laureata Studenckiego Festiwalu Piosenki

Recital Zbigniewa Zamachowskiego - laureata Studenckiego Festiwalu Piosenki to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego ( między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”, oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców : Wasowskiego, Przybory , Młynarskiego, Korcza i wielu innych.

Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek.

Czas trwania recitalu to około 80 minut.

Czas trwania: 80 minut

Obsada

Zbigniew Zamachowski – polski aktor filmowy i teatralny, lektor, kompozytor muzyki do etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek, które sam wykonuje

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Występ był super!!!

  ma.....@gm...il.com / 20 października 2019

 • 10,0/ 10

  Spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim to wyjątkowa przyjemność.Opowiada z dużą swadą i lekkością.Śpiewa pięknie i nastrojowo w zależności od charakteru utworu ale także żywo i bardzo dynamicznie.Kocha publiczność a publiczność jego.Szkoda że rzadko bywa w Krakowie.Uroczy i pełen humoru wieczór.Trzeba spotkać się z tym aktorem na recitalu.

  w......@ch...lo.pl / 15 października 2019

 • 7,0/ 10

  Artysta znakomity,spektakl /moim zdaniem oczywiście../ dla mniej wymagającej publiczności.Zabrakło mi finezji/w tym piosenki poetyckiej/.

  il.....@....pl / 18 października 2019

Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie - Adres i dojazd

http://studenckifestiwal.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.