Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie Pierwszy raz - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

7,9 / 10

Pierwszy raz

Pierwszy raz - współczesna komedia z niespodziewanym zakończeniem

Deszczowa noc, księżyc, butelka wina, dobra muzyka i para nastolatków szykująca się do zbliżenia.

Czy wszystko potoczy się według romantycznego scenariusza idealnego pierwszego razu? Czy będzie to niezapomniane przeżycie, które zostanie w ich pamięci na lata?

A jak wyglądał Twój pierwszy raz? niezdarny? namiętny? a może całkiem zwyczajny?

Chcesz skonfrontować swoje przeżycia z losem bohaterów sztuki Michała Walczaka? - Przyjdź na sztuki "Pierwszy Raz" Teatru w Kosmos.

W sztuce Walczaka dwójka bohaterów w czasie wielokrotnie odgrywanej sceny, próbuje zainscenizować swoje idealne wyobrażenie pierwszego zbliżenia. Akcja „Pierwszego Razu” w wykonaniu Teatru W Kosmos osadzona jest na początku lat 90-tych, co podkreślają piosenki z tamtej epoki śpiewane przez Kasię Przebindę.

Jak pisze Michał Walczak o swoim tekscie: „dramaturgia oparta jest przede wszystkim na ostrej, tragikomicznej przepychance międzypłciowej, z całym okrucieństwem i humorem wzajemnego niezrozumienia między nowoczesną ONĄ i nowoczesnym ONYM”

Czas trwania: 100 minut

Obsada

Sarah Kościńska

Paweł Jałoszyński

Borys Grzegorz Roman

oraz zaśpiewa Katarzyna Przebinda

Realizacja

Scenariusz: Michał Walczak

Reżyseria: Jakub Kowalik

Światło i dźwięk: Dariusz Nawrocki

Scenografia: Borys Grzegorz Roman

Muzyka: Piotr Korzeniak

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Kapitalna, trzymająca do końca w niepewności i nieprzewidywalnosci finału 🖐 z elementami humorystycznymi sztuka o niszowej tematyce 😮w sam raz na sobotni wieczór rozrywki 👍polecam 🖐 Mal

    bi.....@....pl / 28 kwietnia 2019

  • 1,0/ 10

    Gra samych aktorów świetna lecz scenariusz tragiczny. Nie rozumiem dlaczego ktoś napisał takiego gniota. Jeżeli była by taka możliwość to wyszedłbym w trakcie.

    ig.....@gm...il.com / 27 października 2019

Scena Supernova - Adres i dojazd

http://scenasupernova.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.