RADEK HOFFMAN SHOW - Me Myself and Magic - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

8,3 / 10

RADEK HOFFMAN SHOW - Me Myself and Magic

Spektakl jest mieszanką najlepszych efektów i rutyn, jakie Radek opracował przez ostatnie 15 lat! Doświadczycie niemożliwych zbiegów okoliczności, zobaczycie niesamowite iluzje, przekonacie się czy czytanie w myślach istnieje. Wszystko to przeplatane osobistymi historiami z życia Radka zaprezentowane w iście showmańskim stylu.

Dynamika pokazu pędzi niczym Roller Coaster dając widzą wybuchową mieszankę emocji oraz zaskoczenia. Jednym z najlepszych aspektów tego przedstawienia jest fakt, że jest ono bardzo interaktywne i opiera się na udziale publiczności. Jako widzowie będziecie mieli szanse nie tylko uczestniczyć w pokazie, ale aktywnie go współtworzyć!

Jeżeli lubicie iluzje na żywo i chcecie zobaczyć unikatowy styl oraz efekty nieprezentowane nigdzie indziej to ten spektakl jest dla was!

Radek Hoffman jest profesjonalnym mentalistą i iluzjonistą, który zadziwia publiczność od niemal 15 lat. Jest twórcą wielu autorskich spektakli takich jak: "Sztukmistrz", "Człowiek, który wie" czy "Niewiarygodne". Były one prezentowane na terenie całej Polski z dużym powodzeniem. Jest on również autorem dwóch książek o tematyce mentalizmu. Sekrety Mentalisty z 2015 roku oraz Book of M, która doczekała się tłumaczenia na język angielski. Obecnie działa i występuje w Wielkiej Brytanii.

Scena Perspektywa - Adres i dojazd

ul. Michała Stachowicza 4/1
30-103 Kraków
tel. 530799510

http://www.scenaperspektywa.pl/

Kup bilet