Pobaw się improwizacją teatralną - zdjęcie Pobaw się improwizacją teatralną - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,7 / 10

Pobaw się improwizacją teatralną

Prowadzone w luźnej i wesołej atmosferze zabawy pomogą nam przełamać lody, bezpiecznie wyjść ze strefy komfortu i obudzić w sobie wewnętrzne dziecko. To zawsze skutkuje lepszymi efektami na scenie.

Skupiamy się na storytellingu i rozwijaniu wyobraźni - dużo improwizacji indywidualnej i ćwiczeń dwójkowych, ale oczywiście są też gry impro angażujące kilka osób lub wszystkich jednocześnie!

Ćwiczenia skierowane są niemalże do KAŻDEGO, kto chciałby:

- zwiększyć swoje umiejętności sceniczne i improwizatorskie(tego nigdy za dużo);

- spróbować swoich sił z impro;

- pobudzić do granic możliwości swoją wyobraźnię, rozwinąć ją, a z czasem także okiełznać;

- poprawić swoją pewność siebie;

- nabrać dystansu do całego świata;

- świetnie się bawić!

Tym razem zabawy poprowadzi Michał Iwanicki

Michał „Majkel” Iwanicki

Improwizator, mim, trener improwizacji oraz pantomimy, księgowy, aktywny członek polskiej sceny improwizacji. W improwizacji zaczął działać w 2011 roku jako członek Grupy So Close, w 2015 współtworzył Grupę Sic, zaangażowany również w Projekcie Impaktyt, Ekipie Comedy Lab, duecie JIM (Krzysztof Kasparek ii Michał Iwanicki), obecnie trener oraz aktor Grupy Ludzi.

Warsztatowo pod dużym wpływem trenerów z USA oraz Europy, uczył się u takich osób jak: F. Reppert, S. Messing, R. Mason, J. Shotts, C. Doyle, P. Najgebauer, P. Sikora.

W swojej dotychczasowej działalności zagrał ponad 500 spektakli zarówno na dużych jak i mniejszych scenach. Występował m.in. na takich festiwalach jak Improfest, WIFE, Podaj Wiosło, Jo! Festiwal, Improdrom, 321-IMPRO Konstancin-Jeziorna czy Krakowska oraz Olkuska Noc Teatrów.

W pantomimie swoje pierwsze kroki stawiał w 2013 roku, od 2015 roku w pełni zaangażowany w Teatrze Pantomimy „Pantomia”, gdzie rozwijał się pod okiem Krzysztofa Antkowiaka (Wrocławski Teatr Pantomimy im. H. Tomaszewskiego). Obecnie współpracuje z Warszawskim Centrum Pantomimy oraz z Tadeuszem Dylawerskim w Krakowie. Uczestniczył również w warsztatach technik: szkoła Lecoq, neutralnej maski, czy techniki Marcela Marceu (prowadzący: Bodecker & Neander).

----

Nie będzie to spektakl, koncert ani warsztaty!

Będzie to luźna forma zabawy z improwizacją!

Na scenie występuje Michał Iwanicki jako Prowadzący.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Michał Iwanicki - zdjęcie

Michał Iwanicki
Prowadzący

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Znakomita zabawa,uwalnia emocje, klimatyczne miejsce.

  ka.....@tl...en.pl / 15 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę fajne przeżycie, każdy był zaangażowany, kupa śmiechu i sporo nauki jak na te dwie godziny. Organizator wprowadził wszystkich w dobry nastrój i przyjazną atmosferę. Na pewno to powtórzę. :)

  kl.....@gm...il.com / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetne zajęcia. Mnóstwo śmiechu i zabawy. Można się otworzyć :) polecam

  mr.....@gm...il.com / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Fajna zabawa!

  od.....@gm...il.com / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo mi się podobały wczorajsze warsztaty były bardzo fajnie i ciekawe pierwszy raz byłam na takich warsztatach Dzięki tym warsztatom można też przełamać do ludzi w rozmowach w relacjach Jeszcze raz dziękuję

  an.....@gm...il.com / 06 września 2021

 • 8,0/ 10

  Jako osoba, która sama przeprowadziła ponad setkę podobnych imprez z całym sercem mogę polecić. Kameralna, przyjazna atmosfera pomaga się otworzyć na nowe, improwizowane doznania i poznać tą okrytą tajemnicą sztukę w przystępny i solidny sposób.

  mb.....@gm...il.com / 30 stycznia 2022

Scena Perspektywa - Adres i dojazd

ul. Michała Stachowicza 4/1
30-103 Kraków
tel. 530799510

http://www.scenaperspektywa.pl/

Kup bilet