Pobaw się improwizacją teatralną - zdjęcie Pobaw się improwizacją teatralną - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,9 / 10

Pobaw się improwizacją teatralną

Prowadzone w luźnej i wesołej atmosferze zabawy pomogą nam przełamać lody, bezpiecznie wyjść ze strefy komfortu i obudzić w sobie wewnętrzne dziecko. To zawsze skutkuje lepszymi efektami na scenie.

Skupiamy się na storytellingu i rozwijaniu wyobraźni - dużo improwizacji indywidualnej i ćwiczeń dwójkowych, ale oczywiście są też gry impro angażujące kilka osób lub wszystkich jednocześnie!

Ćwiczenia skierowane są niemalże do KAŻDEGO, kto chciałby:

- zwiększyć swoje umiejętności sceniczne i improwizatorskie(tego nigdy za dużo);

- spróbować swoich sił z impro;

- pobudzić do granic możliwości swoją wyobraźnię, rozwinąć ją, a z czasem także okiełznać;

- poprawić swoją pewność siebie;

- nabrać dystansu do całego świata;

- świetnie się bawić!

27.02.2022 zabawy poprowadzi Marian „Janek” Janusz

Marian Mateusz „Janek” Janusz

Recytator, uczestnik i laureat wielu ogólnopolskich konkursów, aktor amator, trener oraz improwizator. Początkowo doświadczenie w zakresie technik improwizacji oraz ich nauczania zdobywał jako członek i trener Teatru Improwizacji So Close, Grupy Z O.O. oraz Grupy Sic!. Aktualnie członek Grupy Ludzi. Uczestnik wielu warsztatów teatralnych oraz aktorskich m.in z emisji głosu i dykcji, pantomimy, świadomości mowy ciała, pracy z emocjami, rekwizytami i tekstem, podstawowych zasad improwizacji teatralnej, spontaniczności, budowania przestrzennego otoczenia, budowania postaci, wspierania partnera, a także struktur i konstrukcji krótkich oraz długich form improwizowanych. Doświadczenie jako instruktor improwizacji teatralnej zdobywa prowadząc warsztaty dla dorosłych oraz dzieci, współpracując z licznymi placówkami kulturalnymi oraz firmami.

13.03.2022 zabawy poprowadzi Michał Iwanicki

Michał „Majkel” Iwanicki

Improwizator, mim, trener improwizacji oraz pantomimy, księgowy, aktywny członek polskiej sceny improwizacji. W improwizacji zaczął działać w 2011 roku jako członek Grupy So Close, w 2015 współtworzył Grupę Sic, zaangażowany również w Projekcie Impaktyt, Ekipie Comedy Lab, duecie JIM (Krzysztof Kasparek ii Michał Iwanicki), obecnie trener oraz aktor Grupy Ludzi.

Warsztatowo pod dużym wpływem trenerów z USA oraz Europy, uczył się u takich osób jak: F. Reppert, S. Messing, R. Mason, J. Shotts, C. Doyle, P. Najgebauer, P. Sikora.

W swojej dotychczasowej działalności zagrał ponad 500 spektakli zarówno na dużych jak i mniejszych scenach. Występował m.in. na takich festiwalach jak Improfest, WIFE, Podaj Wiosło, Jo! Festiwal, Improdrom, 321-IMPRO Konstancin-Jeziorna czy Krakowska oraz Olkuska Noc Teatrów.

W pantomimie swoje pierwsze kroki stawiał w 2013 roku, od 2015 roku w pełni zaangażowany w Teatrze Pantomimy „Pantomia”, gdzie rozwijał się pod okiem Krzysztofa Antkowiaka (Wrocławski Teatr Pantomimy im. H. Tomaszewskiego). Obecnie współpracuje z Warszawskim Centrum Pantomimy oraz z Tadeuszem Dylawerskim w Krakowie. Uczestniczył również w warsztatach technik: szkoła Lecoq, neutralnej maski, czy techniki Marcela Marceu (prowadzący: Bodecker & Neander).

----

Nie będzie to spektakl, koncert ani warsztaty!

Będzie to luźna forma zabawy z improwizacją!

Na scenie występuje Michał Iwanicki jako Prowadzący (13.03), Marian Mateusz „Janek” Janusz jako Prowadzący (27.02).

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Michał Iwanicki - zdjęcie

Michał Iwanicki
Prowadzący (13.03)

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Znakomita zabawa,uwalnia emocje, klimatyczne miejsce.

  ka.....@tl...en.pl / 15 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę fajne przeżycie, każdy był zaangażowany, kupa śmiechu i sporo nauki jak na te dwie godziny. Organizator wprowadził wszystkich w dobry nastrój i przyjazną atmosferę. Na pewno to powtórzę. :)

  kl.....@gm...il.com / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetne zajęcia. Mnóstwo śmiechu i zabawy. Można się otworzyć :) polecam

  mr.....@gm...il.com / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Fajna zabawa!

  od.....@gm...il.com / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo mi się podobały wczorajsze warsztaty były bardzo fajnie i ciekawe pierwszy raz byłam na takich warsztatach Dzięki tym warsztatom można też przełamać do ludzi w rozmowach w relacjach Jeszcze raz dziękuję

  an.....@gm...il.com / 06 września 2021

Scena Perspektywa - Adres i dojazd

ul. Michała Stachowicza 4/1
30-103 Kraków
tel. 530799510

http://www.scenaperspektywa.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.