Koncert gitarowy: Kwarta czysta - zdjęcie Koncert gitarowy: Kwarta czysta - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

9,9 / 10

Koncert gitarowy: Kwarta czysta

Poznać utwór po jednej nutce to nie lada sztuka, a czasem i dwie to za mało... chyba, że pojawi się odpowiednia wskazówka. "Kwarta czysta" to koncert złożony z popularnych melodii w autorskich aranżacjach na gitarę klasyczną w wykonaniu Adama Szwajcowskiego. Wrażenia muzyczne są dopełniane przez nietuzinkową oprawę świetlną i scenografię, które sprawiają, że to wydarzenie to coś więcej niż zwykły koncert!

Gitara: Adam Szwajcowski | Produkcja: Marek Gierat

Adam Szwajcowski to multiinstrumentalista, w którego sercu szczególne miejsce zajmuje gitara klasyczna, na której nauczył się grać samodzielnie. Poza udziałem w rozmaitych grupowych projektach muzycznych (od piosenki aktorskiej po hip-hop), odnajduje przyjemność w solowej grze własnych aranżacji mniej lub bardziej znanych utworów w stylu będącym fuzją fingerstyle'u i gry klasycznej. Wychodzi z założenia, że głównym celem muzyki jest sprawianie za jej pomocą przyjemności innym ludziom, zgodnie z czym chętnie wplata do swojej gry elementy humorystyczne. Solową część twórczości można spotkać także na YouTube lub na ulicach miast w Polsce oraz poza jej granicami.

Scena Perspektywa to kameralna przestrzeń twórcza znajdująca się w Krakowie. Skupia artystów działających w różnych dziedzinach sztuki. Łączy ich jednak zawsze jedno - pasja.

Na pierwszym miejscu stoi człowiek, dalej proces twórczy, który w nim zachodzi oraz jego potrzeba i odwaga do wyrażania siebie.

Premiera tego projektu miała miejsce 24 listopada 2019 r. na Scenie Perspektywa.

Na scenie występuje Adam Szwajcowski jako Gitarzysta, Marek Gierat jako Producent i Reżyser.

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Obsada

Marek Gierat - zdjęcie

Marek Gierat
Producent i Reżyser

Realizacja

Produkcja: Marek Gierat

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetne wydarzenie. Piekna muzyka, niespotykany klimat kameralnej imprezy. Bardzo dobre nagłośnienie i oświetlenie.

  ma.....@gm...il.com / 20 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Różnorodny i bardzo dobrze dobrany repertuar oraz jego pomysłowe zaprezentowanie. Dodatkowo umiejętności gitarzysty są imponujące i robią wrażenie. Naprawdę warto! Polecam!

  ql.....@gm...il.com / 08 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Doskonały koncert znakomitego Artysty! Widziałam dwukrotnie i za każdym razem mnie zachwycił. Samo miejsce bardzo kameralne i klimatyczne, warte odwiedzenia. Serdecznie polecam!

  ha.....@gm...il.com / 01 marca 2020

Scena Perspektywa - Adres i dojazd

ul. Michała Stachowicza 4/1
30-103 Kraków
tel. 530799510

http://www.scenaperspektywa.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.