Koncert gitarowy: Kwarta czysta - zdjęcie Koncert gitarowy: Kwarta czysta - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

10,0 / 10

Koncert gitarowy: Kwarta czysta

"Kwarta czysta" to projekt muzyczny w czasie którego przeniesiemy się w różne klimaty muzyczne tylko za pomocą jednego instrumentu i niesamowicie uzdolnionego człowieka!

Gitara: Adam Szwajcowski | Produkcja: Marek Gierat

Adam Szwajcowski to multiinstrumentalista, w którego sercu szczególne miejsce zajmuje gitara klasyczna, na której nauczył się grać samodzielnie. Poza udziałem w rozmaitych grupowych projektach muzycznych (od piosenki aktorskiej po hip-hop), odnajduje przyjemność w solowej grze własnych aranżacji mniej lub bardziej znanych utworów w stylu będącym fuzją fingerstyle'u i gry klasycznej. Wychodzi z założenia, że głównym celem muzyki jest sprawianie za jej pomocą przyjemności innym ludziom, zgodnie z czym chętnie wplata do swojej gry elementy humorystyczne. Solową część twórczości można spotkać także na YouTube lub na ulicach miast w Polsce oraz poza jej granicami.

Scena Perspektywa to miejsce, w którym spotykają się trzy czynniki: człowiek, twórczość i odwaga. Tak jak linie zbiegu w perspektywie spotykają się w pewnym punkcie, tak na tej scenie spotykają się różni artyści! Miejsce to jest inkubatorem sztuki.

Premiera tego projektu miała miejsce 24 listopada 2019 r. na Scenie Perspektywa.

Na scenie występuje Adam Szwajcowski jako Gitarzysta, Marek Gierat jako Producent i Reżyser.

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Obsada

Marek Gierat - zdjęcie

Marek Gierat
Producent i Reżyser

Realizacja

Produkcja: Marek Gierat

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Różnorodny i bardzo dobrze dobrany repertuar oraz jego pomysłowe zaprezentowanie. Dodatkowo umiejętności gitarzysty są imponujące i robią wrażenie. Naprawdę warto! Polecam!

    ql.....@gm...il.com / 08 listopada 2021

  • 10,0/ 10

    Doskonały koncert znakomitego Artysty! Widziałam dwukrotnie i za każdym razem mnie zachwycił. Samo miejsce bardzo kameralne i klimatyczne, warte odwiedzenia. Serdecznie polecam!

    ha.....@gm...il.com / 01 marca 2020

Scena Perspektywa - Adres i dojazd

ul. Michała Stachowicza 4/1
30-103 Kraków
tel. 530799510

http://www.scenaperspektywa.pl/

Kup bilet