Maria Callas. Master Class - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,7 / 10

Maria Callas. Master Class

Powrót Callas. Po latach, po wielu nowych opracowaniach Jej życia, setkach materiałów zamieszonych przez ostatnie 20 lat, wywiadów i filmów na youtube, po dwóch biograficznych filmach kinowych i kilku telewizyjnych, nowa interpretacja niezwykłego tekstu teatralnego Terrence’a McNally’ego MARIA CALLAS. MASTER CLASS.

I znów reżyseruje Andrzej Domalik, w roli Marii Callas na nowo Krystyna Janda, w nowym ujęciu. To wielokrotnie nagradzany, grany na całym świecie tekst. O miłości do sztuki. Do muzyki. Fascynujący. Dowodzący tezy, że życie bez sztuki nie ma sensu. Że sztuka potrafi sprawić, że wszystko, nawet codzienność, nabiera bogactwa i wartości. Opowieść o artystce, która z kolei sztuce oddała wszystko. Sztuce, która uczyniła ją szczęśliwą i podziwianą, a jednocześnie – samotną i zawiedzioną życiem. Wielka opowieść o pracy, warsztacie i relacji artysty z publicznością.

Źródło zdjęcia: http://ochteatr.com.pl/

Obsada

Krystyna Janda

Agnieszka Adamczak/Marta Wągrocka

Anna Patrys/Jolanta Wagner

Rafał Bartmiński/Tadeusz Szlenkier/Mateusz Zajdel

Mateusz Dębski

Michał Zieliński

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej całego zespołu , natomiast Pani Krystyna Janda potrafi zelektryzować i sparaliżować publiczność .Monologi w trakcie spektaklu spowodowały u mnie ciarki i łzy . Uczestniczenie w spektaklu, w którym występuje Pani Krystyna było moim marzeniem … w końcu się spełniło . Jeśli nie byłaś/byłeś , to idż - wrażenia niezapomniane .Weronika

    ak.....@gm...il.com / 03 kwietnia 2019

Opera Krakowska - Duża Scena - Adres i dojazd

http://www.opera.krakow.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.