Sylwia Chludzińska & Camelot Folk Band - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9,4 / 10

Sylwia Chludzińska & Camelot Folk Band

Sylwia Chludzińska: aktorka, piosenkarka związana z Lochem Camelot od momentu jego powstania. Jej muzyczne pasje związane z szeroko rozumianą kulturą celtycką zaowocowały powstaniem zespołów folkowych takich jak: „Biesiada Okpiświatów” czy „Forann”, z którymi zdobywała szereg nagród na festiwalach w kraju i za granicą. „Camelot Folk Band” to jej kolejny muzyczny projekt, w którym prócz pieśni tradycyjnych wykonuje wraz z zespołem popularne tematy „folkowe” z filmów („Gra o tron”, „Władca pierścieni”), czy gier komputerowych („The Elder Scrolls V: Skyrim”), do których specjalnie dla niej napisano nowe polskie teksty.

Realizacja

Skład zespołu:

skrzypce, fortepian - Stanisław Rzepiela

akordeon - Marcin Wójtowicz

gitara - Bartłomiej Rados

perkusja - Michał Tincel

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle w "lochu" cudowna, niepowtarzalna atmosfera. Więź, którą nawiązują aktorzy, muzycy, piosenkarze z widzami jest jednym z wielu elementów, dla których warto tu bywać. Nie tylko na tym spektaklu.

  da.....@kr...ow.lasy.gov.pl / 20 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Cudowne przedstawienie! Bardzo dobrze dobrane utwory i przepiękna aranżacja. Jeden z lepszych koncertów na jakich byłam. prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki i kultury celtyckiej oraz motywów fantasy.

  an.....@gm...il.com / 07 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry koncert,zróżnicowany repertuar,dobry kontakt z publicznością,Sylwia Chludzińska jak i muzycy Camelot Folk Band to profesjonaliści w każdym calu.

  cz.....@ho...il.com / 06 maja 2019

 • 8,0/ 10

  Miło spędzony wieczór

  pi.....@....pl / 04 lutego 2019

Loch Camelot - Adres i dojazd

ul. Świętego Tomasza 17, Kraków

http://www.lochcamelot.art.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.