Średnia ocena

5 oddanych głosów

10,0 / 10

"Pod słońce" - Basia Stępniak - Wilk

„Pod słońce” to tytuł jednej z autorskich piosenek Basi Stępniak-Wilk, a zarazem pogodnego recitalu, na który Teatr Loch Camelot zaprasza - o zachodzie słońca! Piosenki pełne wiary w świat i w drugiego człowieka, czasem napisane „pod słońce” – z przymrużeniem oka, a czasem opowiadające historie spod stulonych łzą powiek. Niewątpliwym atutem koncertu są znakomite interpretacje autorki, a także kunszt towarzyszących jej instrumentalistów.

Basia Stępniak-Wilk - śpiew

Jasiek Kusek - fortepian

Paweł Solecki - fagot, melodica, cajon

Basia Stępniak-Wilk, śpiewająca autorka i kompozytorka, artystka kabaretowa, związana od 1995 roku z krakowską sceną Loch Camelot; laureatka m.in. Nagrody im. Wojtka Bellona i I miejsca Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix im. Jonasza Kofty Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie, uhonorowana prestiżową Nagrodą Kapituły im. Jacka Kaczmarskiego, a także odznaką Honoris Gratia, przyznawaną przez Prezydenta Miasta Krakowa.

Basia Stępniak-Wilk, znana z list przebojów i autorskich płyt, to - zmysłowy głos i ambitne, wpadające w ucho melodie, a także niebanalne teksty, liryczne i kabaretowe, dające słuchaczowi satysfakcję nie tylko rozrywki, ale i obcowania z prawdziwą sztuką.

Obsada

Basia Stępniak-Wilk - śpiew

Jasiek Kusek - fortepian

Paweł Solecki - fagot, melodica, cajon

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo nam się podobało.

    sz.....@gm...il.com / 15 sierpnia 2021

  • 10,0/ 10

    Brawa dla Pani Basi i zespołu , Komentarze i wprowadzenie do koncertu z dużą klasą i na miejscu . pozdrawiam serdecznie Marek

    mi.....@gm...il.com / 06 czerwca 2021

Loch Camelot - Adres i dojazd

ul. Świętego Tomasza 17, 31-022 Kraków

http://www.lochcamelot.art.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.