Iwona Loranc & Grzegorz Tomczak „O!powieści o kobietach” | 55. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,7 / 10

Iwona Loranc & Grzegorz Tomczak „O!powieści o kobietach” | 55. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie

„Opowieści o kobietach” – to wspólny projekt Iwony Loranc i Grzegorza Tomczaka. Inspiracją były tu, jak wskazuje tytuł, kobiety. I to one są bohaterkami piosenek. Ona i On śpiewająco opowiadają o kobiecych emocjach, uczuciach, lękach, kreślą portrety niezwykłych niewiast. Niezwykłych, jak i śpiewająca Ona – Iwona Loranc – artystka o aksamitnym głosie, wyrafinowanej wrażliwości i wielce emocjonalnej sile przekazu. Towarzyszy jej w tych opowieściach On – Grzegorz Tomczak – autor wszystkich piosenek i ich współwykonawca. „Opowieści o kobietach”, to opowieści o Was, Drogie Panie. Ale też i o Was, Szanowni Panowie. Bo tam, gdzie są kobiety, tam zjawiają się i mężczyźni. Zawsze tak było. To prawo natury.

Iwona Loranc – aktorka (Teatr Buffo i Komedia w W-wie) , piosenkarka, laureatka m.in. Grand Prix Przeglądu Piosenki Aktorskiej 2002 oraz w tym sdamym roku Grand Prix Studenckiego Festiwalu Piosenkiw Krakowie

Grzegorz Tomczak – laureat wielu konkursów i festiwali, m.in. laureat I nagrody Festiwalu Studenckiego Festiwalu Piosenki ‘79 , poeta, pieśniarz, kompozytor – jego piosenki śpiewali Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, współpracuje i występuje z Zenonem Laskowikiem.

Obsada

Iwona Loranc – śpiew

Grzegorz Tomczak – śpiew

oraz

Dawid Troczewski – fortepian

Piotr Max Wiśniewski – kontrabas

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo mi się podobało.

    jo.....@gm...il.com / 17 października 2019

  • 9,0/ 10

    Piękne, pełne ciepła spotkanie. Urocze.

    ha.....@gm...il.com / 17 października 2019

Loch Camelot - Adres i dojazd

ul. Świętego Tomasza 17, Kraków

http://www.lochcamelot.art.pl/

Kup bilet