Małżeństwo we frankach szwajcarskich - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10.0 / 10

Małżeństwo we frankach szwajcarskich

Sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, możecie Państwo liczyć na szczęśliwe zakończenie. Występują: Ewa Romaniak, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski i Jan Jakub Należyty.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to najnowsza sztuka cenionego autora, muzyka, tekściarza, reżysera i producenta teatralnego - Jana Jakuba Należytego, twórcy takich hitów, jak „Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, „Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą” czy „Dieta cud - komedia odchudzająca”.

- Moja najnowsza sztuka opowiada o losach pewnego małżeństwa, które postanawia się rozwieść, ale małżonkowie nie mogą się rozstać ze względu na zaciągnięty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Muszą nawet dalej mieszkać razem w tym samym mieszkaniu i choć paradoksalnie z początku wydaje się, że kredyt jest silniejszy od miłości, na koniec może się okazać, że jest dokładnie na odwrót…. - mówi Jan Jakub Należyty. I dodaje: Serdecznie zapraszamy na premierę frankowiczów, małżeństwa z krótszym i dłuższym stażem oraz wszystkich, którzy chcą spojrzeć na swoje życie, problemy i marzenia z dystansu i lubią pośmiać się z samych siebie.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to komedia muzyczna z najpiękniejszymi romantycznymi piosenkami w tle, napisanymi przez Jana Jakuba Należytego.

Krakowski Teatr Komedia

Teatr Komedia Kraków powstał jako przedsięwzięcie wędrowne, na walizkach. Takie marzenia rodzą się z pasji i miłości. Wspaniali, znani aktorzy i wiele lat doświadczenia w branży zaowocowało powstaniem znakomitych spektakli komediowych, które obejrzały tysiące widzów w Polsce i za granicą. Zmęczeni tułaczką rozpoczęliśmy poszukiwania stałej siedziby. Fantastyczna współpraca z Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa przybliżyła naszą działalność i twórczość widzom z Niepołomic – obecnie scena w MCDiS działa jako satelitarna. Docelowo zawędrowaliśmy do Krakowa. Nasza scena jest otwarta dla Państwa przy ulicy Św. Filipa 6, w Domu Kultury Kolejarza. Bywamy również gościnnie w Sali hotelu Holiday In przy ulicy Wielopole.

„Trzy razy łóżko”, „Mąż i Żona”, „Viagra i chryzantemy”, „Wpadki miłosne…

z muzyką w tle”: komedia małżeńska, komedia klasyczna, komedia „operowo-kamieniarska” i komedia o poszukiwaniu szczęścia. Oto tytuły, które obecnie proponujemy naszym Widzom. Do tego recital piosenek francuskich w wykonaniu Jana Jakuba Należytego.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena

04.10 / 19:00

06.10 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.1
Średnia ocena
Świetny scenariusz,inteligentny humor, klimatyczna kameralna atmosfera
- Małgorzata

26.10 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.