Małżeństwo we frankach szwajcarskich - zdjęcie Małżeństwo we frankach szwajcarskich - zdjęcie Małżeństwo we frankach szwajcarskich - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

10,0 / 10

Małżeństwo we frankach szwajcarskich

Sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, możecie Państwo liczyć na szczęśliwe zakończenie. Występują: Ewa Romaniak, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski i Jan Jakub Należyty.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to najnowsza sztuka cenionego autora, muzyka, tekściarza, reżysera i producenta teatralnego - Jana Jakuba Należytego, twórcy takich hitów, jak „Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, „Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą” czy „Dieta cud - komedia odchudzająca”.

- Moja najnowsza sztuka opowiada o losach pewnego małżeństwa, które postanawia się rozwieść, ale małżonkowie nie mogą się rozstać ze względu na zaciągnięty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Muszą nawet dalej mieszkać razem w tym samym mieszkaniu i choć paradoksalnie z początku wydaje się, że kredyt jest silniejszy od miłości, na koniec może się okazać, że jest dokładnie na odwrót…. - mówi Jan Jakub Należyty. I dodaje: Serdecznie zapraszamy na premierę frankowiczów, małżeństwa z krótszym i dłuższym stażem oraz wszystkich, którzy chcą spojrzeć na swoje życie, problemy i marzenia z dystansu i lubią pośmiać się z samych siebie.

„Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to komedia muzyczna z najpiękniejszymi romantycznymi piosenkami w tle, napisanymi przez Jana Jakuba Należytego.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Super.

  da.....@in...ia.pl / 26 września 2017

 • 10,0/ 10

  należało by poprawić ustawienie stołów, z 3 rzędu bardzo słaba widoczność, brak podniesienia sceny utrudnia widoczność

  ka.....@po...ta.onet.pl / 26 września 2017

 • 10,0/ 10

  To wspaniały spektakl. Wspaniała gra aktorska i wspaniała muzyka. Wybrałem się na ten spektakl z dziewczyną, z którą byłem 7 lat i ze mną zerwała. Od 7 miesięcy próbuje uratować nasz związek. Całkiem przez przypadek wybrałem tą sztukę. Nie sądzę, żeby na niej zrobiła duże wrażenie. Ba, powiedziała mi nawet, że się jej nie do końca podobało...i śpiew tego Pana też. Ja jednak sztukę odnajduję wspaniale, przesłanie też. W życiu nie warto się kłócić. Warto budować, trwać, kochać, cieszyć się winem i kolacją oraz ludźmi, aktorami, którzy chcą, mają pomysł aby przekazać za pomocą sztuki tą ważną prawdę – spieszmy się kochać ludzi, bo szybko odchodzą.......Pozdrawiam Cię Domi..........i może coś do Ciebie dotrze. A zespołowi aktorskiemu życzę dużo sukcesów.

  bi.....@bu...he.pl / 26 września 2017

Krakowski Teatr Komedia

Teatr Komedia Kraków powstał jako przedsięwzięcie wędrowne, na walizkach. Takie marzenia rodzą się z pasji i miłości. Wspaniali, znani aktorzy i wiele lat doświadczenia w branży zaowocowało powstaniem znakomitych spektakli komediowych, które obejrzały tysiące widzów w Polsce i za granicą. Zmęczeni tułaczką rozpoczęliśmy poszukiwania stałej siedziby. Fantastyczna współpraca z Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa przybliżyła naszą działalność i twórczość widzom z Niepołomic – obecnie scena w MCDiS działa jako satelitarna. Docelowo zawędrowaliśmy do Krakowa. Nasza scena jest otwarta dla Państwa przy ulicy Św. Filipa 6, w Domu Kultury Kolejarza. Bywamy również gościnnie w Sali hotelu Holiday In przy ulicy Wielopole.

„Trzy razy łóżko”, „Mąż i Żona”, „Viagra i chryzantemy”, „Wpadki miłosne…

z muzyką w tle”: komedia małżeńska, komedia klasyczna, komedia „operowo-kamieniarska” i komedia o poszukiwaniu szczęścia. Oto tytuły, które obecnie proponujemy naszym Widzom. Do tego recital piosenek francuskich w wykonaniu Jana Jakuba Należytego.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,8
Średnia ocena
Rewelacyjna gra aktorska. Odleciany spektakl, którego nie da się zapomnieć
- Bożena

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
6,1
Średnia ocena

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,5
Średnia ocena
Doskonała obsada, świetna zabawa!
- Magdalena

18.06 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.