Dajcie mi Tenora!

Wybuchowa mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze zapowiada komediowy majstersztyk! Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Tuż przed uroczystą galą „Otella” wszystko może jednak zacząć szwankować, zwłaszcza gdy główna gwiazda wieczoru kaprysi. A co się stanie jeśli maestro straci formę? Czy bez mistrza uda się uratować przedstawienie? Kto oprócz niego może zagrać Otella i zachwycić publiczność niebiańskim głosem?

Bestsellerową komedię „Lend Me a Tenor!” napisał uznany autor brodwayowskich hitów Ken Ludwig. Nowojorska realizacja spektaklu nie schodziła z afisza przez 14 miesięcy, a komedię o kłopotliwym tenorze na scenę z sukcesem przeniosło już ponad 200 teatrów na całym świecie.

Premierę Teatru Capitol reżyseruje mistrz komedii Marcin Sławiński, który do odegrania przezabawnych postaci zaprosił prawdziwy panteon gwiazd. Kostiumy zaprojektowała Justyna Chyścicka, a autorką projektu scenografii jest Joanna Pielat. W spektaklu nie zabraknie pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek.

Źródło zdjęcia:

Obsada

Marek Kaliszuk / Artur Chamski

Katarzyna Żak / Katarzyna Skrzynecka / Elżbieta Romanowska

Olaf Lubaszenko / Grzegorz Halama / Jacek Lenartowicz

Andrzej Blumenfeld / Wojciech Wysocki

Marta Marzęcka / Marta Wierzbicka

Katarzyna Zielińska / Andżelika Piechowiak

Hiroaki Murakami / Łukasz Gosławski

Anna Gornostaj / Halina Bednarz

Kijów.Centrum - Adres i dojazd

http://www.kijow.pl

Kup bilet