Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Katowicach, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Katowice

Impro Silesia

Impro Silesia swoje początki miała na początku 2015 roku, otwierając każdy tydzień hasłem “Po Prostu IMPRO!”, zapraszając śmiałków na otwartą scenę. W 2018 roku oficjalnie założyliśmy fundację. Promujemy improwizację, prowadzimy warsztaty oraz organizujemy wydarzenia i spektakle improwizowane.
Zaraziliśmy miłością do improwizacji dziesiątki ludzi na śląsku - prowadzimy otwarte sceny w w dwóch lokalizacjach (Gliwice i Katowice), za nami siódmy Wieczór Impro Silesia, mnóstwo warsztatów z improwizacji scenicznej, promocja impro na wydarzeniach zaprzyjaźniony organizacji, kilka warsztatów dla placówek edukacyjnych, organizacji pozarządowych oraz biznesu.
Przed nami przyszłość. Zbudujmy silną śląską scenę improwizacji teatralnej!
W teatrze improwizowanym widzimy bardzo dużą wartość, którą chcemy się dzielić! Chcemy wykorzystywać techniki teatru improwizowanego oraz naturalną zdolność ludzi do wchodzenia w różne role do pomocy ludziom, w szczególności do pracy z młodzieżą, studentami, seniorami, aktywizując ich kulturalnie, zapewniając im aktywnie spędzony czas na zabawie,kontakcie z drugim człowiekiem, a przede wszystkim na rozwoju empatii, umiejętności efektywnej komunikacji, aktywnego słuchania, spontaniczności i pewności siebie.
Naszą misją jest to by poprzez improwizację ludzie przestali pochopnie, negatywnie oceniać siebie i innych, doświadczali wartości współpracy, wiary w swoje możliwości, odważnie kroczyli przez życie.

Repertuar Impro Silesia w Katowicach

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.