Klancyk: SHIRTOLOGY , czyli instrukcja obsługi sztuki - zdjęcie

Klancyk: SHIRTOLOGY , czyli instrukcja obsługi sztuki

Klancyk: SHIRTOLOGY to improwizowany spektakl komediowy i wydarzenie towarzyszące wystawie do it - instrukcja obsługi sztuki.

Kontrolę nad przebiegiem tego jednorazowego i eksperymentalnego przedstawienia, powstającego na bieżąco i bez scenariusza, będą mieli widzowie, którzy za pomocą koszulek wręczanym improwizatorom zdecydują o pojawiających się w scenach znaczeniach, wątkach, nastrojach i bohaterach. Spektakl inspirowany jest performance'em SHIRTOLOGY, Jerome'a Bela z 2012 roku.

Wydarzenie do it – instrukcja obsługi sztuki jest organizowane przez Fundację Superkurator na licencji uzyskanej od ICI.

kurator do it: Hans Ulrich Obrist

kuratorzy do it – instrukcja obsługi: Karolina Balke, Jacek Laube

O KLANCYKU

Klancyk to grupa, która od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi, a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce.

Czas trwania: 90 minut

Klancyk!

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce. Zespół dwukrotnie wystąpił przed poznańską publicznością na Malta Festival. Ma na koncie także występy m.in. na Open’er Festival, Chicago Improv Festival i Del Close Marathon w Nowym Jorku.

Adres i dojazd

http://klancyk.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.