“The Great Gatsby Party” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie

“The Great Gatsby Party” - Cabaret, Musical & Burlesque Show.

Cabaret, Musical & Burlesque Show "The Great Gatsby Party"

🗓 15-07-2022

⏰️ godz. 21:30

📍 Oria Magic House

Stara Stocznia 4/1, Gdańsk

➡️ Bilety: www.showburlesque.pl

---

Cabaret, Musical & Burlesque Show to wieczór w klimacie i tradycji musicalu. Wokal na żywo, widowiskowy broadway dance, akompaniament pianina dla pełnych sexapeallu, ubranych w pióra i połyskujące kamienie tancerek i jedynej w swoim rodzaju divy burleski.

Energetyczne, porywające i szalone show w stylu lat 20-tych, przywołujące na myśl epokę prohibicji i wszechobecnego Charlestona! Muzyka i dynamiczne choreografie, oparte na stylizowanych na tamte lata aranżacjach nowoczesnych utworów z filmu „The Great Gatsby” (2013). Program charakteryzuje dynamizm, ekspresja a także bogactwo scenografii i kostiumów. Wieczór wypełniony interakcją z widzem i niespodziankami poprzez animacje taneczne i nietuzinkową konferansjerkę. Zobacz gwiazdę burleski Red Julliette na scenie w specjalnie przygotowanym programie i występie z muzyką na żywo.

Zamów wyśmienite menu restauracji Oria Magic House, gdzie zagości atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji i show z burleską na najwyższym poziomie!

Zarezerwuj jeden z 9 terminów już dziś!

---

Czym jest Cabaret, Musical & Burlesque Show?

To nadal jedyna w Polsce, inicjatywa wyjścia z rozrywką na najwyższym poziomie poza zamknięte wydarzenia i rauty. Dzielimy się tym co najpiękniejsze: ruch, wokal, kabaret, kostium, dźwięki muzyki na żywo oraz zjawiskowa burleska. Na każde show wybieramy tematycznie dopracowane numery wszechczasów, ozdabiamy je w szykowną kobiecość, temperujemy choreografią i podajemy w przestrzeni gdzie możecie kosztować ich w towarzystwie dobrej kuchni i wyśmienitych koktajli. Jak powiedział o nas Krzysztof Ibisz: "prawdziwa uczta dla zmysłów"! Rozkoszujmy się nią podczas każdego show i długo po nim. Kinga Malewska opracowała program i zaprosiła do współpracy muzyków, tancerki i wokalistki z całej Polski. Ponad godzinny spektakl powstał by poruszyć wyobraźnię, wzmóc, a potem zaspokoić apetyt najbardziej wymagającej publiczności.

---

#Obsada 15-07-2022

Kinga Malewska - scenariusz, produkcja i choreografia

Red Juliette - gwiazda burleski i taniec

Wojciech Lechończak “Cieniu” - prowadzenie i wokal

Marie de Soie - wokal

Anna Yefimenko - taniec i przygotowanie taneczne

Sebastian Łobos - piano

---

Kinga Malewska, koncepcja i kreacja artystyczna.

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show Burlesque Dance! W tym show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie.

Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną która wykonywała kobiecą odmianę burleski tanecznej. Występowałyśmy w przestrzeniach klubowych, na wielkich i małych wydarzeniach, jak i kameralnych scenach barowo-restauracyjnych. Styl tego kobiecego kolektywu, charakteryzowała różnorodność repertuaru i wyczucie stylu, dzięki czemu święcił sukcesy zarówno w przestrzeniach event'owych jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

---

Gdański cykl “Cabaret, Musical & Burlesque Show” obejmuje 9 przedstawień w restauracji Oria Magic House w Gdańsku. Pierwsze odbyło się 22 kwietnia i prezentowało repertuar “Moulin Rouge i Burlesque Show”.

Bilety dostępne online na każde show!

15.07 ❤️‍🔥 „The Great Gatsby Party”

29.07 ❤️‍🔥 „Show Burlesque Dance - Uczta dla Zmysłów”

12.08 ❤️‍🔥 „Roaring 20’ - Szalone Lata 20’”

26.08 ❤️‍🔥 ”Neverending Summer”

#Bilety

Dostępne przez naszą stronę www.showburlesque.pl oraz bez rezerwacji przy wejściu w dniu wydarzenia.

100 zł - miejsce bez rezerwacji stolika

130 zł - 5 sekcja stolików i boczne loże*

140 zł - 3 i 4 sekcja przy 4 osobowych stolikach*

150 zł - 2 sekcja: ustawienie teatralne krzeseł, miejsca pojedyncze

150 zł - 1 sekcja: stoliki kawowe do 4 osób*

*z możliwością zamówienia dań z menu do stolika

---

Zapraszamy do wspólnego przeżywania najlepszych numerów epoki, do zabawy, relaksu i nasycenia się kipiącymi środkami wyrazu wykonami oraz wykwintną kuchnią Oria Magic House.

💥 Let Us Show You How We Burlesque! 💥

Zwiastuny

Show Burlesque Dance - Adres i dojazd

showburlesque.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.