“Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie “Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

“Marine Show” - Cabaret, Musical & Burlesque Show.

ℂ𝕒𝕓𝕒𝕣𝕖𝕥, 𝕄𝕦𝕤𝕚𝕔𝕒𝕝 & 𝔹𝕦𝕣𝕝𝕖𝕤𝕢𝕦𝕖 𝕊𝕙𝕠𝕨

💥 "Marine Show" 💥

📅 10-06-2022

⏰ godz. 21:00

📍 Oria Magic House

Stara Stocznia 4/1, Gdańsk

➡️ Bilety: www.showburlesque.pl

---

💟 Cabaret, Musical & Burlesque Show to wieczór w klimacie i tradycji musicalu. Wokal na żywo, widowiskowy broadway dance, akompaniament pianina dla pełnych sexapeallu, ubranych w pióra i połyskujące kamienie tancerek i jedynej w swoim rodzaju divy burleski.

Jak zwykle u nas dużo niespodzianek! 💥 Pojawią się interpretacje znanych numerów które "gramy" angażując wokal, sexapeall i dużo tańca! Z odmętów oceanu wrażeń wychynie syrena 🧜‍♀️ 🌊, a skoczny jive w choreografii "Candy Man" pobudzi ospałych po nocnej wachcie. Gwiazda burleski, Princess Beatrycze, swoim występem zarzuci sieci uwodzicielskiej kokieterii, więc każdy nawet najbardziej tajemniczy marynarz tupnie pod stołem nóżką, a wokal z akompaniamentem na żywo sprawi, że poczujecie się jakbyście... A zresztą przyjdźcie i zobaczcie sami! 👯‍♀️ Pin Up w marynistycznej odsłonie. Śliczne panie kapitan zaprowadzą porządek na pokładzie. Skoczna i porywająca muzyka. Lata 50’ i 60’ gdy kobiety delikatnością i szerokim uśmiechem stawiały wszystkich na baczność.

🍑 Wyśmienite menu restauracji Oria Magic House, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji i show z burleską na najwyższym poziomie! 🍸🍾

Zarezerwuj jeden z 9 terminów już dziś!

---

📣 Czym jest Cabaret, Musical & Burlesque Show?

To nadal jedyna w Polsce, inicjatywa wyjścia z rozrywką na najwyższym poziomie poza zamknięte wydarzenia i rauty. Dzielimy się tym co najpiękniejsze: ruch, wokal, kabaret, kostium, dźwięki muzyki na żywo oraz zjawiskowa burleska. Na każde show wybieramy tematycznie dopracowane numery wszechczasów, ozdabiamy je w szykowną kobiecość, temperujemy choreografią i podajemy w przestrzeni gdzie możecie kosztować ich w towarzystwie dobrej kuchni i wyśmienitych koktajli. Jak powiedział o nas Krzysztof Ibisz: "prawdziwa uczta dla zmysłów"! Rozkoszujmy się nią podczas każdego show i długo po nim.

Kinga Malewska opracowała program i zaprosiła do współpracy muzyków, tancerki i wokalistki z całej Polski. Ponad godzinny spektakl powstał by poruszyć wyobraźnię, wzmóc, a potem zaspokoić apetyt najbardziej wymagającej publiczności.

#Obsada 10-06-2022

🎼 Kinga Malewska - scenariusz, produkcja i choreografia

💃 Princess Beatrycze - gwiazda burleski i taniec

🕺 Jakub Luboiński- prowadzenie, wokal i saxofon

🎤 Marie de Soie - wokal

💃 Anna Yefimenko - taniec i przygotowanie taneczne

🎹 Sebastian Łobos - piano

---

👠 Kinga Malewska, koncepcja i kreacja artystyczna.

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show Burlesque Dance! W tym show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny oraz aksamitny wokal w romantycznej oprawie. Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną która wykonywała kobiecą odmianę burleski tanecznej. Występowałyśmy w przestrzeniach klubowych, na wielkich i małych wydarzeniach, jak i kameralnych scenach barowo-restauracyjnych. Styl tego kobiecego kolektywu, charakteryzowała różnorodność repertuaru i wyczucie stylu, dzięki czemu święcił sukcesy zarówno w przestrzeniach event'owych jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

---

➡️ Gdański cykl “Cabaret, Musical & Burlesque Show” obejmuje 9 przedstawień w restauracji Oria Magic House w Gdańsku. Pierwsze odbyło się 22 kwietnia i prezentowało repertuar “Moulin Rouge i Burlesque Show”.

#Bilety dostępne online na każde show!

22.04 ❤️‍🔥 „Moulin Rouge & Burlesque Show”

13.05 ❤️‍🔥 „Sweet Sugar Pin Up Party”

10.06 ❤️‍🔥 „Marine Show”

24.06 ❤️‍🔥 „Let the Summer Begin”

01.07 ❤️‍🔥 „Divy Stulecia - Paryż, Berlin, Nowy York”

15.07 ❤️‍🔥 „The Great Gatsby Party”

29.07 ❤️‍🔥 „Show Burlesque Dance - Uczta dla Zmysłów”

12.08 ❤️‍🔥 „Roaring 20’ - Szalone Lata 20’”

26.08 ❤️‍🔥 ”Neverending Summer”

Dostępne przez naszą stronę www.showburlesque.pl oraz bez rezerwacji przy wejściu w dniu wydarzenia.

💸 100 zł - miejsce bez rezerwacji stolika

💸 130 zł - 5 sekcja stolików i boczne loże*

💸 140 zł - 3 i 4 sekcja przy 4 osobowych stolikach*

💸 150 zł - 2 sekcja: ustawienie teatralne krzeseł, miejsca pojedyncze

💸 150 zł - 1 sekcja: stoliki kawowe do 4 osób*

*z możliwością zamówienia dań z menu do stolika

---

Zapraszamy do wspólnego przeżywania najlepszych numerów epoki, do zabawy, relaksu i nasycenia się kipiącymi środkami wyrazu wykonami oraz wykwintną kuchnią Oria Magic House.

💥 Let Us Show You How We Burlesque!💥

Czas trwania: 90 minut

Zwiastuny

Obsada

🎼 Kinga Malewska - scenariusz, produkcja i choreografia

💃 Princess Beatrycze - gwiazda burleski i taniec

🕺 Jakub Luboiński - prowadzenie, wokal i saxofon

🎤 Marie de Soie - wokal

💃 Anna Yefimenko - taniec i przygotowanie taneczne

🎹 Sebastian Łobos - piano

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Występ przepełniony sensualnenośćcią, eterycznością, artyzmem, seksapilem i miłością. Młode, zmysłowe i przepiękne dziewczyny oraz przystojni i utalentowani mężczyźni. Niezapomniany wieczór. Wyśmienity pomysł na prezent dla par. No to niech się nie Waż rzygają

    Iw.....@gm...il.com / 11 czerwca 2022

Show Burlesque Dance - Adres i dojazd

showburlesque.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.