“Let The Summer Begin” - Cabaret, Musical & Burlesque Show. - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

“Let The Summer Begin” - Cabaret, Musical & Burlesque Show.

Cabaret, Musical & Burlesque Show "Let the summer begin"

📅 24-06-2022

⏰ godz. 21:30

📍 Oria Magic House

Stara Stocznia 4/1, Gdańsk

➡️ Bilety: www.showburlesque.pl

---

Cabaret, Musical & Burlesque Show to wieczór w klimacie i tradycji musicalu. Wokal na żywo, widowiskowy broadway dance, akompaniament pianina dla pełnych sexapeallu, ubranych w pióra i połyskujące kamienie tancerek i jedynej w swoim rodzaju divy burleski.

Rozpoczynamy lato, więc zagoszczą w naszym repertuarze numery iście wakacyjne. Zobaczycie w naszym wykonaniu numery: "Dziewczyny lubią brąz" i nieśmiertelne "Chałupy"! Całe show utrzymane w retro klimacie. Gwiazda burleski Red Juliette rozpali Wasze serca na resztę lata. Zamów koktajle i kolację spośród wyśmienitych dań z menu restauracji Oria Magic House, której atmosfera zmieni się tego wieczoru na tą z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji! Obejrzysz tu show z burleską na najwyższym poziomie!

Zarezerwuj jeden z 9 terminów już dziś!

---

Czym jest Cabaret, Musical & Burlesque Show?

To nadal jedyna w Polsce, inicjatywa wyjścia z rozrywką na najwyższym poziomie poza zamknięte wydarzenia i rauty. Dzielimy się tym co najpiękniejsze: ruch, wokal, kabaret, kostium, dźwięki muzyki na żywo oraz zjawiskowa burleska. Na każde show wybieramy tematycznie dopracowane numery wszechczasów, ozdabiamy je w szykowną kobiecość, temperujemy choreografią i podajemy w przestrzeni gdzie możecie kosztować ich w towarzystwie dobrej kuchni i wyśmienitych koktajli. Jak powiedział o nas Krzysztof Ibisz: "prawdziwa uczta dla zmysłów"! Rozkoszujmy się nią podczas każdego show i długo po nim. Kinga Malewska opracowała program i zaprosiła do współpracy muzyków, tancerki i wokalistki z całej Polski. Ponad godzinny spektakl powstał by poruszyć wyobraźnię, wzmóc, a potem zaspokoić apetyt najbardziej wymagającej publiczności.

---

#Obsada 24-06-2022

Kinga Malewska - scenariusz, produkcja i choreografia

Red Juliette - gwiazda burleski i taniec

Wojciech Lechończak “Cieniu”- prowadzenie i wokal

Kate Rex - wokal

Anna Yefimenko - taniec i przygotowanie taneczne

Sebastian Łobos - piano

---

Kinga Malewska, koncepcja i kreacja artystyczna.

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show Burlesque Dance! W tym show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną która wykonywała kobiecą odmianę burleski tanecznej. Występowałyśmy w przestrzeniach klubowych, na wielkich i małych wydarzeniach, jak i kameralnych scenach barowo-restauracyjnych. Styl tego kobiecego kolektywu, charakteryzowała różnorodność repertuaru i wyczucie stylu, dzięki czemu święcił sukcesy zarówno w przestrzeniach event'owych jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

---

Gdański cykl “Cabaret, Musical & Burlesque Show” obejmuje 9 przedstawień w restauracji Oria Magic House w Gdańsku. Pierwsze odbyło się 22 kwietnia i prezentowało repertuar “Moulin Rouge i Burlesque Show”.

Bilety dostępne online na każde show!

24.06 ❤️‍🔥 „Let the Summer Begin”

01.07 ❤️‍🔥 „Divy Stulecia - Paryż, Berlin, Nowy York”

15.07 ❤️‍🔥 „The Great Gatsby Party”

29.07 ❤️‍🔥 „Show Burlesque Dance - Uczta dla Zmysłów”

12.08 ❤️‍🔥 „Roaring 20’ - Szalone Lata 20’”

26.08 ❤️‍🔥 ”Neverending Summer”

#Bilety

Dostępne przez naszą stronę www.showburlesque.pl oraz bez rezerwacji przy wejściu w dniu wydarzenia.

💸100 zł - miejsce bez rezerwacji stolika

💸 130 zł - 5 sekcja stolików i boczne loże*

💸 140 zł - 3 i 4 sekcja przy 4 osobowych stolikach*

💸 150 zł - 2 sekcja: ustawienie teatralne krzeseł, miejsca pojedyncze

💸 150 zł - 1 sekcja: stoliki kawowe do 4 osób*

*z możliwością zamówienia dań z menu do stolika

---

Zapraszamy do wspólnego przeżywania najlepszych numerów epoki, do zabawy, relaksu i nasycenia się kipiącymi środkami wyrazu wykonami oraz wykwintną kuchnią Oria Magic House.

💥 Let Us Show You How We Burlesque! 💥

Zwiastuny

Show Burlesque Dance - Adres i dojazd

showburlesque.pl

Kup bilet