×

Vertigo Burlesque Show Presents: Tropical Temptations

17:30, 27 lip 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Tego wieczoru na scenie Vertigo zanurzymy się w zmysłowej dżungli doświadczeń i feerii tropikalnych barw. Zapraszamy na burleskowe show w gwiazdorskiej obsadzie, z muzyką na żywo, pokazami tańca i gorącej atmosferze egzotycznej nocy.


Tego wieczoru odwiedzą nas:


Betty Q - Królowa polskiej burleski, pierwsza polska performerka i nauczycielka burleski. Od 2010 występuje na scenach polskich i całego świata. Półfinalistka Mam Talent oraz zwyciężczyni Caput Mundi Burlesque Festival w Rzymie. Autorka choreografii filmowych i teatralnych. Założycielka Akademii Burleski i współzałożycielka Madame Q (do 2021). Czyta nago i reżyseruje w projekcie Bez Okładek. W dwóch słowach: najlepsza burleska.


Miss Mistress - Pierwsza ukraińska performerka burleski. Występuje od 5 lat na scenie burleskowej. Jej specjalizacja to klasyczna burleska: numery inspirowane Sally Rand i Ditą Von Tease. Uczestniczka Mam talent, uczestniczka programu “Celebra: Mam to coś”, Królowa klasycznej burleski na Slavic Burlesque Festival 2019.


Naszym gwiazdom towarzyszyć będą zjawiskowe tancerki z Rewii Tanecznej Maraquja Show.


Wieczór poprowadzą - wokalnie i konferansjersko - Ola Turoń i Wojtek “Cieniu” Lechończak, a towarzyszyć im będą:

Bartek Ziętara - fortepian

Łukasz Zgodna - saksofon

Ambroży Ranz - bas

Marcin Urszulak - perkusja


Zapraszamy na niezapomniane show pod znakiem jakości Vertigo Jazz Club! Zachęcamy do przywdziania kreacji wieczorowych i doskonałej zabawy w świetle reflektorów i blasku cekinów, racząc się szampanem i tematycznymi koktajlami!


W każdą sobotę po koncercie zapraszamy Państwa na Saturday Night Duets.

Wstęp darmowy.


Po głównym koncercie zapraszamy na Saturday Night Duets, które prowadzą najlepsi wrocławscy Artyści - Paulina Gołębiowska.REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant