×

Gene Stovall Soul Night

20:00, 21 Jun 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Gene Stovall, uznany amerykański wokalista soulowy i R&B, powraca na scenę w Vertigo, obiecując niezapomniane występy. Dzięki swojemu głębokiemu głosowi i charyzmatycznej obecności scenicznej, Stovall oczarował publiczność na całym świecie, zdobywając reputację jednego z najbardziej utalentowanych artystów gatunku.

Muzyczna podróż Stovalla rozpoczęła się w młodym wieku, dorastając w tętniącej życiem scenie muzycznej Pittsburgha, w stanie Pensylwania. Pod wpływem brzmienia Motown i soulowych melodii artystów takich jak Prince i Stevie Wonder, Stovall wypracował własny unikalny styl, łączący klasyczny soul z wrażliwością R&B.

Przez całą karierę Stovall doskonalił swój warsztat, występując na dużych i małych scenach, dzieląc je z legendami branży. Jego bogaty, emocjonalny głos i szczere teksty poruszyły publiczność w każdym wieku, zdobywając mu oddaną grupę fanów.

Podczas nadchodzącego występu w klubie jazzowym Vertigo, Stovall zabierze publiczność w podróż przez swoje najbardziej ukochane utwory, w tym takie hity jak „Unchained Melody” i „Try a Little Tenderness”. Wspierany przez utalentowany zespół muzyków, w skład którego wchodzą pianista Teodor Górka, basista Michał Kotowicz i perkusista Mikołaj Lisowski, Stovall zapowiada niezapomniany wieczór muzyki, która podniesie na duchu i poruszy serce.


REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant