×

Vertigo Burlesque Show Presents: Moulin Rouge!

17:30, 11 maj 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

First there is desire

Then... passion!


Zapraszamy na show burleski z muzyką na żywo, które zabierze Państwa do świata legendarnego Moulin Rouge, pełnego świateł, tańca, pasji i piękna!

Na scenie zobaczymy najlepsze pokazy burleski i wyjątkowe aranżacje najbardziej znanych utworów jednego z najsłynniejszych musicali świata.


Tego wieczoru odwiedzą nas:


Miss Mistress - Pierwsza ukraińska performerka burleski. Występuje od 5 lat na scenie burleskowej. Jej specjalizacja to klasyczna burleska: numery inspirowane Sally Rand i Ditą Von Tease. Uczestniczka Mam talent, uczestniczka programu “Celebra: Mam to coś”, Królowa klasycznej burleski na Slavic Burlesque Festival 2019.


Princess Beatrycze - Jedna z czołowych performerek burleski w kraju, wcześniej związana ze sceną taneczną, w branży rozrywkowej od 8 lat. Jej występy cechuje energetyczność, pomysłowość i dbałość o detale. Czasem olśniewająco urocza i elegancka, zawsze drapieżna i pełna seksapilu. Występowała na największych scenach w Polsce, a także regularnie współpracuje z producentami z Czech, Niemiec, Litwy, Włoch. Wybrana do Top 3 na tegorocznym festiwalu w Zürichu.


Naszym gwiazdom towarzyszyć będą zjawiskowe tancerki z Rewii Tanecznej Maraquja Show, które zaprezentują choreografie nawiązujące do kultowego musicalu.


Wieczór poprowadzą - wokalnie i konferansjersko - Anna Nguyen i Wojtek “Cieniu” Lechończak, a towarzyszyć im będą:

Łukasz Zgoda - saksofon

Bartłomiej Ziętara - fortepian

Bartosz Matyasik - gitara basowa

Marcin Urszulak - perkusjaZapraszamy na niezapomniane show pod znakiem jakości Vertigo Jazz Club! Zachęcamy do przywdziania kreacji wieczorowych i doskonałej zabawy w świetle reflektorów i blasku cekinów, racząc się szampanem i tematycznymi koktajlami!


REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant