×

Wszystkie Stany Miłości - Kamila Tworek i Rafał Kozok

13:00, 3 mar 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

"Ballady i Romanse" to podróż poprzez wszystkie stany miłości. Sentymentalna i zmysłowa, opowiedziana przez naszych wrocławskich muzyków.

Koncert poprowadzi damsko-męski duet - Kamila Tworek i Rafał Kozok.

W ich wykonaniu usłyszą Państwo utwory najbardziej znanych polskich twórców w niebanalnych aranżacjach.

Nie zabraknie również ciekawych anegdot z życia artystów, których kompozycje zabrzmią tego dnia w Vertigo.

Serdecznie Zapraszamy.


Kamila Tworek, wrocławska wokalistka i muzyk. Swoja przygodę z muzyką rozpoczęła w chórze klasycznym, a jej muzyczne ścieżki wiodły poprzez muzykę Gospel, Jazz, Rock, Pop oraz House. Tworzyła autorską muzykę w kilku rockowych projektach, opracowała i zaśpiewała projekt Tribute to Michael Jackson oraz Abba Show. Kilka lat współpracowała z chórem u Piotra Rubika oraz Kasi Wilk. Aktualnie współpracuje z Krzysztofem Skibą. Na co dzień współpracuje ze znanymi wrocławskimi DJami, a jej piosenka z zespołem Kto To znalazła się na płycie Radia Eska. Poraża energią, mocnym głosem i swoją osobowością. Poza muzyką kocha podróżować, zwiedzać świat, pięknie żyć i garściami życie brać.

Rafał Kozok, urodzony w Pyskowicach, aktor i wokalista, absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, laureat Złotej Nagrody XIII Festiwalu "Serca Bicie" Pamięci Andrzeja Zauchy, finalista programu "Voice of Poland 7", związany z Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, krakowskimi teatrami Variete oraz Barakah, we Wrocławiu współpracuje z Teatrem Capitol, KAMBAK i Teatrem Arka.

Występował m.in. w takich sztukach jak "Dziady" (A.Obłąkowska), "Chłopi" (W.Kościelniak), „A statek płynie” (W.Kościelniak), "Zły" (W.Kościelniak), "Skrzypek na dachu" (J.Gruza)

"Opera za trzy grosze" (J.Połoński), "Przełamując fale" (M.A.Nowicki).

Prywatnie wielki miłośnik sportu, wielbiciel podróży koleją i poszukiwacz przygód. Życie wypełnia muzyką i marzeniami. Nie znosi monotonii, zwolennik długich poranków, pasjonat historii. Uwielbia ludzi i uwielbia dzielić się z nimi swoją pasją!

skład zespołu;

Kamila Tworek - wokal

Rafał Kozok - wokal

Błażej Haberla - piano

Karol Jagieła - gitary

Michał Kotowicz - gitara basowa

Bartek Libera - perkusjaREGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Czas na dokonanie płatności 10 minut