×

Vertigo Burlesque Show Presents: Spring Colors Fantasy

21:30, 23 Mar 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Nadchodzi w końcu wyczekiwana wiosna, w związku z tym nie możemy sobie odmówić przywitania jej w szampańskim stylu!

Zapraszamy serdecznie na show burleskowe z muzyką na żywo, pełne wiosennych kolorów, wspaniałych występów scenicznych i pełnej energii muzyki, która rozbudzi nas po zimowym śnie. Tego wieczoru nie zabraknie również koktajli tematycznych, przygotowanych specjalnie na tę okazję!


Na scenie Vertigo jak zwykle zobaczą Państwo piękne i utalentowane performerki znane szerokiej, europejskiej publiczności:


Miss Mistress - Pierwsza ukraińska performerka burleski. Występuje od 5 lat na scenie burleskowej. Jej specjalizacja to klasyczna burleska: numery inspirowane Sally Rand i Ditą Von Tease. Uczestniczka Mam talent, uczestniczka programu “Celebra: Mam to coś”, Królowa klasycznej burleski na Slavic Burlesque Festival 2019.


Princess Beatrycze - Jedna z czołowych performerek burleski w kraju, wcześniej związana ze sceną taneczną, w branży rozrywkowej od 8 lat. Jej występy cechuje energetyczność, pomysłowość i dbałość o detale. Czasem olśniewająco urocza i elegancka, zawsze drapieżna i pełna seksapilu. Występowała na największych scenach w Polsce, a także regularnie współpracuje z producentami z Czech, Niemiec, Litwy, Włoch. Wybrana do Top 3 na tegorocznym festiwalu w Zürichu.


Na scenie po raz kolejny zobaczymy też występy profesjonalnych tancerek rewiowych z Grupy Tanecznej Maraquja Show, które rozgrzeją scenę do czerwoności!


Oprawę muzyczną wieczoru zapewnią najlepsi muzycy spod marki Vertigo, pod kierownictwem Anny Nguyen, której wspaniały wokal towarzyszyć nam będzie tego wieczoru.

U jej boku zagrają:

Bartłomiej Ziętara - fortepian

Ambroży Ranz - gitara basowa

Marcin Urszulak - perkusja


Wieczór poprowadzi z brawurą i humorem Wojciech “Cieniu” Lechończak, który również uraczy nas swoim występem wokalnym.


Zapraszamy na niezapomniane show pod znakiem jakości Vertigo Jazz Club!

Zachęcamy do przywdziania strojów wieczorowych, by spędzić wieczór w aurze blichtru i elegancji.

Do zobaczenia!REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes