×

Vertigo Burlesque Show Presents: I’m Every Woman! International Women's Day

17:30, 9 Mar 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Nieziemska burleska, różnorodne choreografie, doskonała muzyka na żywo - to wszystko czeka na Państwa w Vertigo, gdzie z okazji Dnia Kobiet będziemy celebrować kobiecą energię na scenie!

Kogo zobaczymy na scenie podczas tego wyjątkowego wieczoru?

Red Juliette - czołowa performerka burleski na scenie Polski i Europy.
Półfinalistka programu „Mam Talent” 2018. Zdobywczyni pierwszego miejsca na międzynarodowym konkursie "World Burlesque Games" oraz dwukrotna headlinerka największego festiwalu burleski na świecie "London Burlesque
Festival”. Jedna z bohaterek pierwszego polskiego serialu dokumentalnego o performerkach burleski i drag queens: "Nago. Głośno. Dumnie" na HBO Max.
Uznawana za jedną z najlepszych tancerek polskiej burleski oraz nazywana prawdziwym wulkanem energii na scenie. Cechuje ją niezwykła wszechstronność stylistyczna - równie dobrze odnajduje się zarówno w szalonych neoburleskowych numerach, zmysłowych pokazach burleski klasycznej, gorących fetyszowych występach czy poetyckich wizjach w klimacie art noveau.
Na burleskowej scenie gości od 12 lat, regularnie występując w kraju i zagranicą.

Anja Pavlova - Art Noveau Showgirl, podróżniczka i posiadaczka jednej z najbardziej imponujących kolekcji kostiumów w Europie.
Rozpoczynała swą karierę od występów lokalnych, by w 2010 roku podbić scenę międzynarodową: występowała na estradach od Saint Petersburga po San Francisco, Od Sztokholmu po Bejrut. Jej pokazy zachwycają wyszukanym pięknem, pełnym przepychu i nostalgii.
Anja prezentuje poetycki i pełen emocji styl performensu, inspirowany klasyczną sztuką europejską, architekturą, słowiańskimi baśniami i złotą erą jazzu.

Na scenie po raz kolejny zobaczymy też występy profesjonalnych tancerek rewiowych z Grupy Tanecznej Maraquja Show, które rozgrzeją scenę do czerwoności!

Oprawę muzyczną show zapewnią najlepsi muzycy spod marki Vertigo pod kierownictwem Anny Nguyen - wybitnej wokalistki obdarzonej wspaniałym głosem i niezrównaną charyzmą sceniczną.
Towarzyszyć jej będą:
Bartłomiej Ziętara - fortepian
Ambroży Ranz - gitara basowa
Marcin Urszulak - perkusja

Wieczór poprowadzi Klaudia Toruń - konferansjerka związana z wrocławskim i warszawskim światem burleski, znana między innymi z show organizowanych w Sztuce na Miejscu.

Zapraszamy na niezapomniane show pod znakiem jakości Vertigo Jazz Club! Zachęcamy do przywdziania kreacji wieczorowych - celebrujmy Dzień Kobiet w świetle reflektorów, blasku cekinów i energetycznej muzyce, racząc się szampanem i tematycznymi koktajlami!
REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes