×

Tyle Słońca w całym Wrocławiu - artyści Sceny pod Regałem

16:00, 10 Mar 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Witamy Państwa niezwykle słonecznie!

Z wielkim zaszczytem i ogromną przyjemnością chcemy zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w we WROCŁAWIU w ulubionym klubie muzycznym mieście - Vertigo Jazz Club & Restaurant

Z racji zbliżającej się 14 marca, 44 rocznicy śmierci artystki na naszej scenie pojawią się gwiazdy wrocławskiej Sceny pod Regałem, które przypomną największe przeboje Anny Jantar, specjalnie dla Państwa!

A co Państwo usłyszycie?

Tylko największe przeboje polskiej estrady!

Zapraszamy wszystkie fanki i fanów lat 70'tych na ten wyjątkowy recital poświęcony aniołowi polskiej sceny muzycznej - wspaniałej i niezwykle utalentowanej ANNIE JANTAR!

Mimo, że odeszła od nas ponad 4 dekady temu, to jej piosenki , jej twórczość, jej duch ciągle nas przenikają, a jej utwory zawsze nastrajają pozytywnie do szarej codzienności.

Jeśli szukacie odrobiny radości, uśmiechu i wytchnienia, to wiedzcie, że TO WYDARZENIE JEST WŁAŚNIE DLA WAS!

Podczas niedzielnej Gali Koncertowej wybrzmią największe przeboje z repertuaru artystki, które na zawsze zapisały się na kartach muzycznej historii w naszym kraju oraz te utwory, które na przestrzeni lat schowały się nieco głębiej do szuflad polskiej dyskografii.

Usłyszą Państwo m.in. :

"Baju Baj..." , Radość najpiękniejszych lat" , "Nic nie może przecież wiecznie trwać" "Wielka Dama tańczy sama", "Najtrudniejszy pierwszy krok" oraz wiele, wiele innych utworów, które każdy z nas od czasu do czasu pod nosem.


Jak zawsze na koncercie Sceny pod Regałem dominować będzie różnorodność wokalna i interpretacyjna co tylko wzbogaci niewątpliwie nasz koncert i zapewni jeszcze więcej doznań artystycznych.

Nasze koncerty to zawsze ogrom pozytywnych wibracji, wspólne śpiewanie do ostatniego utworu oraz rodzinna atmosfera na scenie i publiczności!

TAKIEGO WIECZORU NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

Wystąpią m.in.

Adrianna Górka

Krzysztof Pachołek

Wojciech Dereń

Żenia Betliński Bass

Mateusz Maniak: perkusja

Piotr Treliński gitara

Przychodźcie po słoneczną energię! To będzie niezapomniane wydarzenie!


REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes