×

Hip Hop Special - Błoto

20:00, 21 Mar 2024

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Kapitalnie przyjęte i wyprzedane na pniu sety Błota przygotowane na “Dilla Month” pod szyldem “We Remember J Dilla” dały impuls do stworzenia nowego cyklu w wykonaniu kwartetu Błota, ponieważ szkoda czekać cały rok na kolejną odsłonę muzyki nieodżałowanego Jay Dee. “HIP HOP SPECIAL” w wykonaniu Błota idzie o krok dalej, nie skupiając się tylko i wyłącznie na jednym wykonawcy, ale eksplorując beaty różnych producentów, którzy są odpowiedzialni za brzmienie konkretnego regionu. Karkołomne zadanie, ale spokojna głowa - Latarnik, Wuja HZG, Cancer G i OlafSaxx mają takie sprawy pod kontrolą, mogąc się doktoryzować z bębnów i basu w rapie. Zatem od czego zaczniemy?

Zanim ogłosimy kolejne regiony, na pierwszy ogień idzie oczywiście Nowy Jork. Dlatego jeśli uwielbiacie muzykę Wu Tang Clanu, A Tribe Called Quest, Nasa czy Gang Starr, ale nie zamykacie się na złotych latach 90-tych i lubicie korzeń hip-hopu w postaci Grandmaster Flasha i Furious Five, klasyczne kawałki Erica B i Rakima czy Big Daddy Kane’a ten wieczór jest skrojony specjalnie pod Was. Czego chcieć więcej, kiedy tematem zajmą się specjaliści od hip-hopowych groovów?

Błoto naturalnie wystąpi w składzie:

Latarnik (instrumenty klawiszowe),

Wuja HZG (bass),

Cancer G (perkusja),

OlafSaxx (saksofony)REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes