×

FAIR PLAY bilety dla grup tel 669 694 949

12:30, 20 gru 2023

Teatr WAM

Musical Fair Play w reżyserii Pawła Podgórskiego to wielowątkowy spektakl o przyjaźni, miłości, a przede wszystkim o trudnych relacjach pomiędzy młodymi ludźmi, a ich rodzicami.

Akcja spektaklu rozgrywa się pomiędzy szkołą, a domem. Do klasy w sportowym liceum dołącza nowy kolega – Mateusz. Szybko wpada w wir stereotypowych zachowań i konfliktów. Niezwykle skromny i poukładany chłopak ze znakomitymi wynikami w sporcie i nauce, rozpoczyna rywalizację z obecnym mistrzem, klasowym pozerem – Igorem. Ojciec Igora z chorobliwą ambicją motywuje syna do przekraczania granic w celu osiągnięcia kolejnych zwycięstw.

W międzyczasie w klasie rozgrywają się kolejne wątki, w których poznajemy Zosię – zhejtowaną nastolatkę o bardzo silnym charakterze, Amandę – uzależnioną od świata wirtualnego dziewczynę Igora, Damiana – zagubionego w swojej nieakceptowanej orientacji, Oliwię i Maję – kolejne ofiary zaniedbań rodziców oraz małą 7 letnią Matyldę, która marzy o zabawie z mamą. Ponadto poznajemy parę oddanych pracy nauczycieli oraz Matkę Amandy, która rozpoczyna walkę o poprawę relacji ze swoimi córkami.

W spektaklu Fair Play usłyszymy współczesną muzykę musicalową o charakterze pop-rockowym, kompozytorów Rafała Karasiewicza i Jacka Winkla do tekstów autorstwa Aleksandry Potryku
W spektaklu weźmie udział młody, 24-osobowy zespół wokalno-aktorsko-taneczny oraz znani z polskich scen znakomici aktorzy musicalowi.
Pracę nad spektaklem inaugurującym otwarcie nowego teatru muzycznego na kulturalnej mapie stolicy obejmie zawodowy, profesjonalny zespół realizatorski.

____________________________________________________________________________________________

ZAPRASZAMY SZKOŁY PODSTAWOWE OD KLASY 5 ORAZ SZKOŁY ŚREDNIE .
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ RODZINY Z DZIEĆMI W WIEKU OD 11 LAT.

Czas na dokonanie płatności 10 minut