×

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - SNOWY MINT - ICY BURLESQUE FROM ESTONIA godz. 21:30

21:30, 2 Dec 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND
JEDYNE W POLSCE SHOW MUZYCZNO TANECZNE Z NAJLEPSZĄ EUROPEJSKĄ BURLESKĄ, WOKALEM I Z BANDEM NA ŻYWO
The Ultimate Burlesque and Musical Extravaganza
Prestiżowa celebracja fantazji i ciała w ruchu przy dźwiękach muzyki na żywo! Estońska królowa burleski zachwyci ekstrawagancją swoich aktów, a jej suknie inkrustowane kryształami górskimi kruszą lód w sercach największych niedowiarków. Miss Chrissy Kiss międzynarodowa artystka burleskowa, pionierka tej sztuki w krajach bałtyckich, łącząca hollywoodzki blask ze zmysłową tajemnicą zagra z nami show przeznaczone dla największych koneserów.
Tylko u nas na scenie popisom tanecznym towarzyszyć będą niesamowite wokale, humor i zespół na żywo. Zadbamy o atmosferę klasy i prestiżu abyś mógł poczuć się wyjątkowo. Zapraszamy Państwa do przestrzegania dress code’ u "Dress to impress" podkreślając znaczenie elegancji i stylu w kontekście tego wyjątkowego wydarzenia.
Całe wydarzenie jest podzielone na trzy pieczołowicie przygotowane niezapomniane odsłony. Podczas trwania "SNOWY MINT - ICY BURLESQUE FROM ESTONIA" będziecie mieli okazję skosztować przepysznych koktajli i najlepszych trunków, w atmosferze nawiązującej do tajemniczych lokali z czasów prohibicji. To show, które dostarczy Wam emocji oraz da możliwość celebrowania sztuki performatywnej na wszystkich poziomach jej odbioru.
To spektakl, który pozostawi Was zachwyconych i spragnionych więcej.

🎼 OBSADA:
Kinga Malewska - scenariusz, produkcja, choreografia
Sebastian Łobos - przygotowanie muzyczne i piano
Miss Chrissy Kiss - burleska,
Wojciech Lechończak - prowadzenie, wokal
Kate Rex - wokal
Ola Turoń - wokal
Anna Yefimenko "Miss Erida" - taniec
Karolina Świetlaga - taniec
Ion Virlan - kontrabas, gitara basowa
Kuba Lechki - perkusja
Jakub Luboiński - Saksofon
REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Time for transaction is 10 minutes